Bajkowy Świat (fot. mat. organizatora)

odbyło się
01
06.2010
Wtorek
Tczew - "Bajkowy Świat" - moc atrakcji dla maluchów

"Bajkowy Świat" - moc atrakcji dla maluchów

"Fabryka Sztuk" Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie w dniach od 1 do 15 czerwca 2010 roku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na wystawę "Bajkowy Świat", na której wystawione zostaną lalki z teatru "Miniatura" z Gdańska oraz doskonałe prace malarskie autorstwa Dariusza Wałaszewskiego.

Przekraczając wrota zaklętego zamku i przechodząc przez tajemniczy zwodzony most, maluchy przeniosą się do niesamowitej krainy, gdzie spotkają się z bohaterami z ich ulubionych baśni. Aby dostać się jednak do przylądka wielkiej szczęśliwości i zabaw wszelakich, dzieci będą musiały przebyć upiorny las, gdzie czeka na nie wiele niezapomnianych przygód. Na strudzonych wędrowców czeka jednak wspaniała nagroda. Ale o tym cicho sza…. Dowiedzą się tylko najodważniejsi!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - DZIEŃ DZIECKA w Centrum Kultury i Sztuki

DZIEŃ DZIECKA w Centrum Kultury i Sztuki

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Centrum Kultury i Sztuki! W tym roku świętujemy aż przez trzy dni! Podczas obchodów będziemy mogli zobaczyć spektakl „Przytulaki” Teatru Baj Pomorski, pokażemy dwa filmy animowane - „Baranek Shaun....