Kino Helios zaprasza na kolejną edycję "Disney Junior w Kinie"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
03.2019
Sobota
Tczew - Kino Helios zaprasza na kolejną edycję "Disney Junior w Kinie"
Podczas najbliższego weekendu (2 i 3 marca), odbędzie się czwarta edycja rodzinnych pokazów "Disney Junior w Kinie"! Na najmłodszych widzów czekać będą wspaniałe wrażenia filmowe, moc pozytywnych konkursów, a także bajkowa zabawa.

Na wielkim ekranie pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior: "Miki i raźni rajdowcy", "Fancy Nancy Clancy", "Bingo i Rolly w akcji", "Vampirina" i "Mapeciątka". Na najmłodszych kinomanów czeka moc atrakcji! Między innymi sam Miki, który odwiedzi kina Helios w całej Polsce i stanie się interaktywnym prowadzącym, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy oraz wesołych tańców.

Każdy fan rodzinnych animacji powinien dołączyć do bohaterów Disney Junior i przeżyć wspólnie niezapomniane przygody! "Disney Junior w Kinie 4" to wspaniałe wrażenia filmowe oraz zabawa połączona z edukacją. Ponadto podczas każdego pokazu widzowie mogą wziąć udział w konkursie

i wygrać bon o wartości 100 zł na zakup obuwia oraz dodatków z licencji Disneya w sklepach CCC oraz inne bardzo ciekawe nagrody!

W holu kina na młodych kinomanów czekać będzie moc atrakcji m.in. :
Malowanie twarzy oraz tworzenie masek bohaterów Disney Junior!

Fantastyczną zabawę dopełni możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland? Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya? dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Szczegóły konkursu: www.helios.pl/djwk4_disneylandparis.

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów:

https://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/14752/Disney-Junior-w-kinie-%E2%80%93-kolejna-edycja%21

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA