Skorzystaj z walentynkowego konkursu - czekają bilety

Złóż walentynkowe życzenia na stronach tcz.pl (fot. archiwum)

odbyło się
14
02.2011
Poniedziałek
Tczew - Skorzystaj z walentynkowego konkursu - czekają bilety
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na walentynkową podróż w świat niemego kina z muzyką na żywo, w którą zabierze nas Janusz Zdunek + Marienburg. Grupa jest już dobrze znana tczewskiej publiczności z projekcji filmu "Symfonia Zmysłów" z Gretą Garbo, podczas której zespół uraczył nas free jazzowymi dźwiękami. Tym razem zagrają do filmu "Mocny człowiek" Henryka Szaro z 1929 roku. Na naszych internautów czeka podwójna wejściówka na imprezę.

Konkurs dla internautów

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na festiwal. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "konkurs - nieme kino" i odpowiesz na pytanie - Co oznacza drugi człon nazwy zespołu Janusza Zdunka - MARIENBURG. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do piątku, 11. lutego, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą telefoniczną.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Dziękujemy za udział w konkursie - zwycięzcą został Piotr Białka. Gratulujemy. Prawidłowa nazwa brzmi - MARIENBURG to niemiecka nazwa Malborka.


Drukuj
Prześlij dalej