"Turystyka mnie dotyka" na bis!

Na kajaku... (fot. LOT Kociewie)

odbyło się
11
07.2010
Niedziela
Tczew - "Turystyka mnie dotyka" na bis!
"Turystyka mnie dotyka" na bis! Spływ Wierzycą i Rajd Rowerowy po Naszym Regionie - Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza!

Już w najbliższą niedzielę 11 lipca wszystkich miłośników weekendowej rekreacji zapraszamy na bezpłatne, godzinne kajakowe przejażdżki w samym centrum Starogardu Gdańskiego.
Tego dnia, w godzinach od 13 do 18 na tamtejszym odcinku przyjaznej i nietrudnej rzeki będzie kursowało swoiste wahadło. Wystarczy, że przyjdziesz ze swoją rodziną, bliskimi lub przyjaciółmi do stanicy harcerskiej w Parku Miejskim i po chwili będziesz mógł ruszyć w wyjątkową podróż po na nowo odkrywanym mieście! Baza imprezy, miejsce zapisów i kolejne starty uczestników to stanica harcerska. Spływy odbywać się będą pomiędzy mostem kolejowym a Parkiem Miejskim, do którego powracać będą wszyscy uczestnicy. Po zapisaniu na listę osoby wyjeżdżają podstawionym busem i przyczepą z kajakami na miejsce wodowania i… płyną! Przyjemna odległość do pokonania to ok. 4,5 km w czasie dowolnie rekreacyjnym, acz jak sprawdziliśmy zajmie to około godziny.

Udział jest bezpłatny, skorzystać będą mogły wszystkie osoby - jedynie niepełnoletni i dzieci muszą popłynąć pod opieką dorosłego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia miłych niedzielnych chwil wspólnie z Królewskim Miastem nad Wierzycą, Wierzycą i LOT KOCIEWIE!

A przy okazji… Miesiąc później, weekend w dniach 7-8 sierpnia będzie należał do 13. Kociewsko-Borowiackiego Rajdu Rowerowego. To także impreza bezpłatna! Od tego roku sygnuje ją swoim logo i przygotowuje LOT KOCIEWIE. Zapraszamy na dwa dni w rowerowe Kociewie. Zacznie się wszystko w Pinczynie, nocleg przypadnie w Pączewie, rajd zakończy się w Zblewie. Razem do pokonania będzie ponad 100 km rowerowej przyjemności w Naszym Regionie! Zapraszamy!

A po raz drugi przy okazji polecamy Państwa uwadze strony internetowe dotyczące dwóch prezentowanych dziś form spędzenia wolnego czasu na Kociewiu:
www.rowery.kociewie.eu oraz www.wierzyca.pl

Wszystkich jeszcze bardziej szczegółowych informacji udziela oraz wiele najnowszych materiałów promocyjnych przekaże:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  mieczyslaw

  06.07.2010, 01:37

  kolejna dobra inicjatywa :)

  ruszac dupska i na rowery, kajaki, itp. wsiadac :)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • hmm

  08.07.2010, 12:29

  hm

  W końcu jakieś atrakcje na wakacje. Oby tak dalej !

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • wd_gość

  08.07.2010, 12:46

  szkoda

  szkoda, że to wszystko w okolicach starogardu, może coś w tczewie - okolice też są fajne !

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.