Muzyczne zakończenie majówki z Fiszem, Emade i Tworzywem

Fisz Emade Tworzywo (fot. KH/MM)
Tczew - Muzyczne zakończenie majówki z Fiszem, Emade i Tworzywem

zobacz galerię zdjęć: 19
Na sobotni koncert w tczewskim Centrum Kultury i Sztuki czekało bardzo wiele osób. W oparach gęstego dymu, otoczeni niezliczoną ilością snopów świateł, wystąpili jedni z najpopularniejszych artystów, nie tylko młodego pokolenia, bracia Waglewscy z zespołem.

Fisz Emade Tworzywo to grupa od ponad piętnastu lat istniejąca na rynku muzycznym, od samego początku działalności niezwykle wyraźnie zaznaczająca swą obecność, zdobywając liczne wyróżnienia, między innymi jedną z najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego, Fryderyka za album roku. Artyści są też posiadaczami „Złotych płyt” przyznawanych za ilość sprzedanych egzemplarzy.Niepowtarzalny styl, zabawa słowem, łamanie konwencji, połączenie jazzu, funku, hip-hopu, muzyki elektronicznej, charakterystyczny beat, a przede wszystkim osoby Bartosza i Piotra Waglewskich sprawiają, że w efekcie mamy do czynienia z jedynym w swoim rodzaju przedstawieniem, gdzie każdy element jest precyzyjnie umieszczony, tak, aby działać na poszczególne zmysły, pobudzić do myślenia, czy poderwać do tańca. Aby umożliwić widzom odpowiedni odbiór koncertu, organizatorzy usunęli kilka pierwszych rzędów foteli z widowni, dzięki temu powstała przestrzeń do swobodnego poruszania się przed sceną, której bardzo brakowało podczas wcześniejszych koncertów Marii Peszek, czy Organka.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  nika_gość

  10.05.2017, 12:44

  -

  świetne zdjęcia z fantastycznego koncertu

  Odpowiedz
  IP: 83.238.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA