Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddalił zażalenie prezydenta

Tczew - Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddalił zażalenie prezydenta
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Własnie otrzymałem postanowienie Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, który oddalił zażalenie prezydenta Mirosława Pobłockiego.

Oznacza to, ze wyrok jest prawomocny i prezydent ma 48 godzina na zamieszczenie przeprosin o treści: "Przepraszam Łukasza Brządkowskiego za stwierdzenie o zablokowaniu przez niego wszelkich działań związanych z rewitalizacją Parku Miejskiego w Tczewie, które padło podczas debaty kandydatów na prezydenta Miasta Tczewa dnia 8.10.2018 r." Przeprosiny mają być zamieszczone w mediach transmitujących debatę kandydatów na prezydenta Tczewa z dnia 08.10.2018, w formie artykułu sponsorowanego na stronie www.tcz.pl i www.naszemiasto.pl, w formie spotu głosowego w Radio Tczew przed wiadomościami Radia Tczew o godz. 14.00 i formie spotu filmowego w TV Tetka przed programem Nasz Tczew o 17.20.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  xD_gość

  25.10.2018, 16:37

  xD

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xxx 
 • +4

  Tczewianka_gość_gość_gość_gość

  30.10.2018, 13:00

  przeprosimy

  Zabawa jak chłopcy w piaskownicy. WSTYD ludzie dorośli bawią się mieszkańcami i Polską.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.