Brak możliwości doładowania karty miejskiej na dworcu

Karta miejska (fot. tcz.pl)
Tczew - Brak możliwości doładowania karty miejskiej na dworcu
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Czy ktoś wie kiedy zostanie usunięta awaria doładowań karty miejskiej?

Niestety w kiosku przy dworcu nie można doładowac karty ze względu na awarię. Czy w innych punktach w mieście można doładować kartę? Bilet z kartą miejską jest tańszy, niż jednorazowe. Czyżby było to celowe by kupować droższe bilety na koniec?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +11

  qq_gość

  09.06.2019, 09:32

  ...ebać meteora i mevo... chodzić pieszo... pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx4 
 • +2

  hmm_gość

  10.06.2019, 11:48

  są inne punkty..

  doładowań..

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +1

  xyz_gość

  13.06.2019, 07:43

  punkty doładowań

  Chciałam sama to napisać i ktoś mnie wyprzedził :) Punkty doładowań karty miejskiej to jakaś kpina. Na dworcu w kiosku, gdzie każdy wygodnie mógł doładować kartę, doładowania już nie działają. Udałam się na Gdańską według wskazanego punktu doładowań na stronie tnij.tcz.pl/?u=0a14f0 spojrzeli na mnie jak na UFO. Doładowań tam nie ma już od wieków a na stronie nadal wymienione to miejsce. W efekcie okazało się, że można doładować kartę już tylko na starym mieście w kiosku obok Stokrotki. Absurd! W ogóle dlaczego Punkt Karty Miejskiej (przy peronie 1) nie ma możliwości doładowywać kart? Przecież to główny punkt obsługi kart?! To jest kolejny absurd. Proszę Władzę o aktualizację danych na stronie internetowej tnij.tcz.pl/?u=0f0892 i umożliwienie ludziom doładowywanie karty...

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.