Remont dk 22 Knybawa Gnojewo - ogromne korki! Staliśmy godzinę

Kierowca, smochód

wydarzyło się
11
01.2023 16:30
Środa
Remont dk 22 Knybawa Gnojewo - ogromne korki! Staliśmy godzinę
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałbym zwrócić wszystkich uwagę na remont drogi 22 Knybawa - Gnojewo.

Po nowym roku zostali odwołani Panowie co kierowali ruchem i postawione są światła. Działa to tak, że od strony Malborka czerwone światło jest 5 minut tylko - a od strony Tczewa czerwone trzyma bardzo długo i powoduje to ogromne korki, dodatkowo kierowcy jadą na czerwonym, co jeszcze bardziej denerwuje i wydłuża wszystko. Proszę osoby odpowiedzialne i redakcję o interwencję, aby wrócili Panowie kierujący ruchem bo robili to sprawiedliwie i nikt się nie wpychał, korki były minimalne i dało się w miarę normalnie przejechać ten remont. W środę o godzinie 16-17 staliśmy ponad godzinę! dodatkowo czytam, że ma być drugie wahadło w okolicy Gnojewa... czyli co? do Malborka będziemy jechać z 3 godziny?

druga sprawa to czy zauważyliście, że ten remont stoi? nic się tam nie zmienia od listopada, tylko jedna koparka stoi i przesypuje piasek z miejsca na miejsce... Czemu tak długo to trwa?
dziękuje Marcin

Od redakcji:

Przekazaliśmy sygnał do GDDKiA - zarządcy trasy. Czekamy na odpowiedź.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +7

  Też Marcin ale inny_gość

  14.01.2023, 06:03

  Mieszkam obok.

  Wczoraj wrócili panowie od kierowania ruchem. Dziś (sobota) już od 6 zaczęli kierować. Tak to powrót z Tczewa po 16 to było czekanie z 3 kolejki, plus problem z wbiciem się z Bałdowskiej w lewo na DK22.

  Odpowiedz
  IP: 46.169.xx0.xx6 
 • +7

  Kolop_gość

  14.01.2023, 10:48

  Najwyższy czas wyp***...c tych na stołkach Tam siedzą stare komuchy. Oni decyduja kto wykana remont. A te ich przetargi to czysty kabaret.Kopertę dasz przetarg wygrany masz..

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx3.xx6 
 • -9

  Widz_gość

  14.01.2023, 15:57

  Czekają by Pan Marcin wziął łopatę i pomógł . Wam to najlepiej idzie krytykować innych pracę . A sami co ? Tak , napewno solidnie pracujecie 8h czy tam 10 . Robią jak im płacą . Od takich problemów jest kierownik budowy a nie portal internetowy .

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx3.xx7 
 • +3

  Reasumując... _gość

  14.01.2023, 15:57

  Jeżeli przejeżdżacie codziennie przez ten cholerny odcinek, to zwracajcie uwagę na postęp prac a właściwie jego brak. Rozpuerdzielić taki długi odcinek zajęło kilka dni, ciężarówek full i jeszcze więcej ludzi, od stania, od pracy, od niczego, od patrzenia itd na zasadzie 1 robi 5 się przygląda. Póki coś tzn cokolwiek się działo to już się zakończyło. Można było zaobserwować różne firmy z okolic Tczewa, które maczały w tym palce. Nie trzeba być mega inteligentem by zauważyć i domniemywać że są podwykonawcy. Roboty na dzień dzisiejszy to jakaś kpina, i żenada. Przetarg był na kupę kasy, czas jest wyznaczony i oprócz flag z logo wykonawcy co mniec rozbawia każdego dnia nie ma nic. Oprócz rozpuwrdzielu który trwał od świąt do przedwczoraj nabawilem się klasycznej nerwicy :))) . Ale w końcu ktoś z tym BAJZLEM zrobił porządek i w końcu kierują ruchem. Jak długo?!nie wiadomo... Ale to co tam się odpierdziela to Bareja przy tym to nic. Asfalt, po którym jeżdżą tysiące aut w ciągu doby już się kruszy, są dziury... Ehhhh Patrząc na to nasuwa się pytanie - czy ktoś wgl ma nad tym nadzór?????????? Bo jeszcze chwila i skończy się to co jest za, Czarlinem hehe

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx3.xxx 
 • DA_gość_gość_gość_gość

  14.01.2023, 23:06

  DA

  POCZEKAJTA JESZCZE PARE LAT TO MOŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻZE IM SIĘ UDA COŚ TAM ZROBIĆ

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx1 
 • joł_gość

  16.01.2023, 10:16

  korki

  Od 4 stycznia wielokrotnie dzwoniłem do GDDKiA - do Gdańska gdzie powiedzieli że po święcie 3 Króli powróci ręczne sterowanie ruchem. Gdy nie wróciło dzwoniłem znów i przekierowali mnie do GDDKiA do Malborka. Tam dzwoniłem 3 dni pod rząd i odesłali mnie do oddziału w Tczewie. Tam nie zdążyłem już zadzwonić bo wrócili panowie os sterowania ręcznego. Z kolei dawniej w Tczewie czterokrotnie monitowałem o przestawienie cykli świateł przy Shellu jak się tworzyły takie gigantyczne korki, zaraz po założeniu dodatkowych minisygnalizatorów na słupach. Po wszystkich tych kontaktach w mojej subiektywnej opinii urząd ten, bo GDDKiA jest w zasadzie urzędem - zatrzymał się w głębokim PRLu. Nikt nic nie wie, nie można nic załatwić a oni robią sobie co chcą. Buta i arogancja godna polityków. Niewykluczone również że mijają się z prawdą w odpowiedziach na zapytania publiczne w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej.

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx5.xx2 
 • +1

  Mieszkaniec_gość

  16.01.2023, 16:37

  Rozbudowa dróg "po polsku"

  To co dzieje się na drodze dk 22 za mostem Knybawskim to jakiś dramat. Po pierwsze kto pozwolił na to żeby rozebrać prawie całą drogę późną jesienią by przez zimę wszystko stało? Przecież wiadomo, że warunki pogodowe są zmienne i w mróz dobrej drogi się nie zrobi. Takie prace to powinny rozpocząć się w marcu i zakończyć najpóźniej w listopadzie. A jak to w naszym kraju wszystko na odwrót. Z resztą nie wspomnę o dojeździe do Tczewa gdzie od 15 lat jest pomost a nie most i dostanie się do tego miasta jest bardzo utrudnione. Potrzeba mądrych gospodarzy, dobrze, że wybory blisko.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA