Fajna inwestycja, ale droga to dramat - da się to naprawić ?

Fajna inwestycja, ale droga to dramat - da się to naprawić ?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Jak wiadomo w ostatnim czasie powstała inwestycja z budżetu obywatelskiego na ul Solidarności wszystko piękne fajnie to wszystko wygląda ale droga jest tak rozwalona.

Pełno błota dziur przed inwestycją drogą o wiele lepiej wyglądała prosiłbym o interwencję miasta w tej sprawie i żeby jakoś to naprawić bo tak to nie może wyglądać że nie można z psem się przejść czy iść na spacer zresztą zdjęcie wszystko mówi..

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +4

  Tczew to stan umysłu_gość

  16.01.2023, 20:28

  Niedługo nowy B.O.

  to sobie wyremontujecie. Tu nie chodzi by złapać króliczka ale by go gonić lub jak kto woli im ten miś ...

  Odpowiedz
  IP: 31.1.xx3.xx1 
 • +1

  Mieszkaniec_gość_gość_gość_goś_gość

  16.01.2023, 21:28

  Wszystko rozumiem ale robią inwestycje żeby ludzie sobie mogli posiedzieć A jak mają tam dojść jak droga jest rozwalona i pełno błota..

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx5 
 • +4

  qq_gość

  17.01.2023, 06:13

  "Jak wiadomo w ostatnim czasie powstała inwestycja z budżetu obywatelskiego na ul Solidarności" - nie wiadomo? co tam powstało?

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • pis_gość

  17.06.2023, 04:35

  "Wszystko rozumiem ale robią inwestycje żeby ludzie sobie mogli posiedzieć A jak mają tam dojść jak droga jest rozwalona i pełno błota.."

  przeleciec helikopterem

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx5.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.