Bezpieczne wakacje ze Strażą Miejską ?

(fot. czytelnik)
Bezpieczne wakacje ze Strażą Miejską ?

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Koordynatorem akcji: ,,Bezpieczne wakacje... jest Straż Miejska w Tczewie.Czy na pewno można liczyć na bezpieczne wakacje ze strażą miejską, skoro straż miejska jeździ po całym mieście nie widzi żadnych nieprawidłowości.

Park Kopernika-Weterani, krzyki przekleństwa załatwianie potrzeb fizjologicznych na oczach dzieci i innych osób, Samochody na chodzikach-brak dostatecznej szerokości, matki z wózkami wyjeżdzają na ulicę, znaki oznaczające przejścia ukryte w krzakach, lub zasłonięte krzakami, gałęziami drzew, samochody parkujące na łukach skrzyżowań i w miejscach bezpośrednio utrudniajacych widoczność pieszym , lub innym kierowcom.
Ta Akcja to jakiś paradoks czy pokazanie naszym mieszkańcom, że prawo to chyba żart w naszym mieście.
Po co jest Straż Miejska ?
Po co ta AKCJA ?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • EkO_gość

  28.06.2023, 06:58

  miejsce reprezentacyjne?

  Nie wiedziałem, że w tym parku jest aż tak grubo...

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • Ziomek z Tczewa _gość_gość_gość

  29.06.2023, 12:46

  w tym Tczewie to wszystko zawija się...

  Ten nasz super park to wspaniałe miejsce ;) gdy tam wejdziesz to wszystko sie może zdażyć :) Straż wiejska zrobiła akcje i to starczy ;) Jakieś fajerwerki jeszcze potrzebne ? ;)

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx9.xx1 
 • Tczewiak_gość

  29.06.2023, 16:41

  Weterani

  Na wspomnianych ławeczkach nadal funkcjonuje "Hotel" pod gwiazdami, prawie wszystkie ławeczki zajęte przez "weteranów", panowie leżą sobie, i Panie tam również są.Czy Straż Miejska nie widzi tego, czy też nie chce widzieć?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx2 
 • Tczewiak_gość

  12.07.2023, 17:20

  Straż miejska

  Nie o tego oni są, ich zadanie to łapanka na parkujących gdzie nie wolno, to jednostka do wyższych celów ????

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx5 
 • a_gość

  16.07.2023, 09:09

  Straż Miejską interesują wyłącznie mandaty za parkowanie. Reszty nieprawidłowości nie dostrzegają, a problemów jest OGROM, choćby te opisane wyżej. Pytanie, czy naprawdę należy utrzymywać służbę , która nie służy i to za nasze podatki?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
 • Ula_gość

  19.07.2023, 18:36

  Skoro ten park kopernika jest właśnością parafi, może oni powinni zadbać tam o bezpieczeństwo, a nie targują się. A park kopernika w opłakanym stanie, do tego siedlisko meneli, gdzie jest właściciel? Czemu ma robić to miasto, skoro teren jest prywatny?

  Odpowiedz
  IP: 192.166.xx5.xx3 
 • straznik galaktyki_gość

  20.07.2023, 21:38

  Science fiction Straż Parkingowa

  Witajcie drodzy mieszkańcy . W naszym mieście poziom zainteresowania patologią na drogach oraz społeczną jest znikoma, faktycznie straż miejska uwielbia wystawiać mandaciki normalnym obywatelom - za piwko kulturalnie z kolegą gdzieś na ławce, za jednego papieroska rzuconego na chodnik czy też interwencje pod sklepem bo ktoś zatrzymał się na minutkę autem i ciach ! Element w tym mieście jest bezkarny, przeklinanie i używki w pobliżu placów zabaw również pod kamerami. Pytam się : po co na Wąskiej ten przybytek wielkiego brata skoro są tacy ślepi? Zapraszam do parku na starym mieście gdzie codziennie można spokojnie spożywać alkohol oraz inne używki pod bacznym okiem kamery... Zapraszam również na parkingi tuż przed przejściami dla pieszych na dziko, koło restauracji Bałtyckiej na ul. Wyszyńskiego, dzieci wychodzą niewidoczne zza samochodów nigdy nie widziałem tam interwencji a notorycznie tam stoją auta ?! Bardzo dobre miejsca parkingowe również przy siostrach zakonnych na Sambora, wieczorami piękne auta niejednokrotnie stoją bez konsekwencji warunek konieczny znajomość kogoś w parafii bądź zaproszenie na kolacje. Temat bezradności i kpiny z tej instytucji jest godny książki albo zainteresowania włodarzy. Miasto jest jakie jest, ale nie my mieszkańcy mamy w obowiązku czy w czynie społecznym przeganiania bądź zwracania uwagi patologicznym elementom . Pulsujcie może ktoś na stanowisku przeczyta ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx6 
 • Tczewianin_gość

  25.07.2023, 13:44

  Straż mandatowa

  Oni to teraz mandaty kierowcom wystawiają, pilnowanie porzadku? Po co ?

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx1.xx8 
 • Tczewiak_gość

  20.08.2023, 11:07

  Plac Kopernika - weterani

  Plak Kopernika(park) nadal okupowany przez "weteranów", ławeczki naprzeciw przystanku tętnią życiem ww. weteranów. Nadal przekleństwa, załatwianie "swoich " potrzeb, a ludzie oczekujący na przystanku"muszą być tego świadkami". Nie tylko oni , bo jest dużo osób spacerujących z dziećmi. Czy nasze władze miasta nie radzą sobie z tym problemem ?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.