"Daily Mail" o tczewskiej fabryce: "Narzekają na głodowe pensje"

Pieniądze (fot. tcz.pl)
Tczew - "Daily Mail" o tczewskiej fabryce: "Narzekają na głodowe pensje"
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Brytyjska gazeta "The Mail" opisuje sytuację w jednej z tczewskich fabryk - chodzi o zakład, w którym produkowane są paszporty. Zdaniem dziennikarzy - pracownicy "narzekają na głodowe pensje i czują się jak w więzieniu".

Sprawę opisuje money.pl - czytamy w publikacji:

Brytyjskie paszporty po brexicie drukowane są w polskim Tczewie. Dziennikarze "The Mail" po rozmowie z byłymi i obecnymi pracownikami fabryki, piszą o głodowych pensjach. Pracownicy mają się też czuć w fabryce jak w więzieniu.


Cały artykuł można znaleźć tutaj - Polacy drukują brytyjskie paszporty. Narzekają na głodowe pensje i czują się jak w więzieniu. ]

Brytyjski artykuł tutaj.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  Tcz _gość

  14.01.2020, 08:04

  A podobno słyszałam że nie którzy chwalą się że nic na zmianach nie muszą robić tylko włącza maszynę i mogą np na nocnej zmianie oglądać nawet film przez tel.... To jak to w końcu jest....

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xxx 
 • +10

  m_gość

  14.01.2020, 08:11

  głosowe pensje? czy poprostu nasze polskie realia?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • +3

  m_gość

  14.01.2020, 08:11

  glodowe*

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • +1

  mar_gość

  14.01.2020, 16:24

  Te "głodowe pensje" i "więzienie" to chyba jakieś gorzkie żale dwudziestolatków, których mamusia wygnała do pracy i którzy spodziewali się że w pierwszej w życiu pracy dostaną od razu co najmniej 10 tysi na łapę. A najbardziej boli że jak się pójdzie do pracy to trzeba (o zgrozo!) pracować. Pracodawcy informują o wynagrodzeniu przed podpisaniem umowy o pracę, więc nie rozumiem dlaczego ktoś podpisał umowę skoro mu stawka nie odpowiadała? Pewnie umiejętność czytania w ojczystym języku, podobnie jak umiejętność zarabiania na życie jest mu obca...

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx3 
 • +6

  Ona_gość

  14.01.2020, 20:49

  Dlatego ludzie nie chca pracować w tej firmie że ciągle szukają do pracy ludzi :-)

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.