Uwaga na spadający lód!

Tczew - Uwaga na spadający lód!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Ostrzegam wszystkich przed budynkami ze spadzistymi dachami. Po deszczu osuwa się lód i spada sam na chodnik. Przechadzając się po starówce, ul. Chopina, Czyżkowską kilka razy o mały włos nie dostałabym w głowę. Nic nie zabezpieczone, a co dziwne wczoraj widziałem jak na niektórych z tych budynków był odśnieżany dach.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • jur_gość

  20.02.2010, 15:04

  Na szczęście sople mamy już prawie z głowy

  pozostała jeszcze jedna ważna rzecz a mianowicie pozbycie się śniegu. Codziennie chodzę do pracy ulicą 30-stycznia i jedno co mnie okrutnie drażni to śnieg ,który pozostał przy firmie Eaton. Wydaję mi się ,że dla tak dużej firmy , która na pewno ma środki i sprzęt nie powinno być problemem zlikwidowanie nadmiaru śniegu z chodnika tym bardziej ,że obok sąsiadującego z Eatonem cmentarza (gdzie administracja dysponuje zapewne o wiele skromniejszymi środkami) chodnik jest wspaniale wyczyszczony. Podsumowując jednym słowem WSTYD

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx2.xx5 
 • +2

  Domanos

  20.02.2010, 16:32

  Fakt

  Robi się nie bezpiecznie. O mały włos duża tafla lodu nie spadłaby na dziecko - uff dobrze, że kawałek za nim a nie na niego.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.