Bezpieczeństwo bulwaru i jego okolic

Bezpieczeństwo bulwaru i jego okolic

zobacz galerię zdjęć: 2
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Od jakiegoś już czasu rozdzielnica zewnętrzna uszkodzona (blisko szaletu) w pobliżu jest plac zabaw, Ulica żeglarska -ten widok jest codziennością w godz. popołudniowych.

.ulica Zamkowa (ograniczenie prędkości 30kmh, notorycznie przekraczane, samochody na chodnikach- przejście ma czasami 40 cm. szerokości. Straż miejska przejeżdżając nie widzi tych problemów. Czy musi dojść do tragedii" lub wypadku ??

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • Ziomek z Tczewa _gość_gość

  14.06.2023, 06:08

  w tym Tczewie to...

  nic nie może być dobrze gdzie nie patrzysz to coś rozdupczone. Jeszcze troche to Tczew bedzie dziurą zabitą dechami. Przykro tak twierdzić ale taka jest prawda.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx2 
 • nick_gość

  14.06.2023, 20:23

  Był potencjał teraz to dziura

  A to już nie jest dziurą zabitą dechami ? Brak rozwoju miasta, z ostatniego raportu można było przeczytać dane demograficzne i na przeciagu 11 lat Tczew stracił blisko 10 tyś mieszkańców. Poszerzenie granic miasta ? Obietnice wyborcze co kadencje. Tczew miał szanse na rozwój ale zostało to zaprzepaszczone teraz większość na zakupy wieksze ucieka do Gdańska na rozrywkę/ kulturę do Malborka gdyż w sezonie letnim tam sie coś cały czas dzieje a tak co tutaj za przyszłość ? Ani porządnych zakupów nie zrobisz, jeżeli robisz remont najcześciej i tak jedziesz gdzieś do większych sklepów oferujacych szerszy asortyment a ceny mamy identyczne jak w trójmieście.

  Cytuj
  IP: 188.147.xx5.xx0 
 • Gość _gość

  16.06.2023, 22:16

  Tak samo jest niebezpiecznie na ul. Sambora odbywają się jakieś wyścigi, znaczne przekraczanie prędkości, parkowanie na zakazać zatrzymywania i postoju bo jakiś gość/gosciuwa musi do sklepu iść, tak samo demoluja chodnik i blokują chodnik dostawcy towaru pod sklepem AVI zwanym pospolicie "BANAŚ".

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx1 
 • Mieszkaniec_gość_gość_gość

  18.06.2023, 15:31

  Okolice bulwaru

  Nasz genialny włodarz wyprzedaje skrupulatnie kazdy kawałek wolnej przestrzeni w okolicy bulwaru deweloperom. Myślę, że to w dużej mierze przyczynia się do problemów z samochodami stawianymi gdzie się tylko da pomijając to że tym samym zabija całą atrakcyjność tego miejsca bo zamiast bulwaru niedługo będzie tu już tylko blokowisko ale cóż interes mieszkańców miasta nigdy nie jest istotny ważne że pieniądze wpływają za sprzedaną ziemię. Mieszkańcy okolicznych ulic zauważają ten problem i mam nadzieję że "podziękujemy" wspólnie temu Panu podczas wyborów.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx0 
 • Tczewiak_gość

  23.06.2023, 22:29

  Bezpieczeństwo bulwaru i jego okolic

  Rozdzielnica już naprawiona, lecz wjazdy do bram pozastawiane nadal, samochody dewastują chodnik-od Żeglarskiej do Sambora płytki chodnikowe połamane, szerokość chodnika (gdy samochody parkują na chodniku około od 60 do 120 cm.)Straz Miejska nie zwraca nadal uwagi na te nieprawidłowości. Po co jest Straż miejska ?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx2 
 • Maciej_gość

  21.07.2023, 00:50

  Odpowiedź

  Straż Miejska jest po to by no właśnie są plusy i minusy. Jak by mieli chodzić i wypisywać mandaty to nie było by ich w innych miejscach gdzie byli by wtedy potrzebni. Była by kasa do miasta z aut nieprawidłowo zaparkowanych ale co z resztą interwencji. Może jest ich za mało o jakieś 60% i wtedy byli by wszędzie budżet miasta by się powiększał a w mieście było by pięknie i majestatycznie kolorowo. Ale czy o to chodzi ? Na obecną chwilę jest bo jest , jakąś pracę wykonują za co biorą pensje ale czy spełniają wymagania miasta dla którego pracują ? Miasta czyli Nas mieszkańców. Fakt ludzie dzikują na bulwarze samochodami, Mamy super plac zabaw na którym straż Miejska też mogła by porządku popilnować. Tylko komu się chce za takie pieniądze. Ale to nic tak to już jest i ciężko to zmienić.

  Cytuj
  IP: 188.47.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.