Czy ktoś opróżnia te śmietniki?

Tczew - Czy ktoś opróżnia te śmietniki?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałem zgłosić problem śmietników przy fontannie na suchostrzygach.

Dzisiaj 13:00 a śmietniki pełne zresztą na załączonym zdjęciu wszystko widać.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  Zenek zenek_gość_gość_gość_goś_gość

  22.07.2022, 19:51

  Policja niema zajęcia,by pomogli.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx8 
 • +6

  Haha_gość

  24.07.2022, 01:38

  Śmietniki pełne??? A może czas pogonić tą patologię ćpunow i alkoholików którzy tam noc w noc chleją i mordę drą do rana ?

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx7 
 • +1

  trx_gość

  08.08.2022, 12:10

  Gdzie jest monitoring?

  Piękna kamera obrotowa na targowisku miejskim o dużym zasięgu i jakoś nie chce się jej używać. Patologia przez całe noce spożywa alkohol w tym miejscu i załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Chyba nie taki bym zamysł tego miejsca. Niestety, ani straż wiejska, ani Policja nie reagują.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.