Przejście dla pieszych na alei Zwycięstwa

Przejście dla pieszych (fot. tcz.pl)
Przejście dla pieszych na alei Zwycięstwa
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Dzień dobry, chcę zwrócić uwagę na przejście dla pieszych na alei Zwycięstwa (pierwsze od ul. Wojska Polskiego).

Przechodząc tam muszę stać na jezdni i przepuścić jadące rowery. Pasy nie mają ciągłości na chodnik, tylko kończą się przed ścieżką rowerową. Jest to bardzo niebezpieczne, bo z jednej strony jadą i samochody i rowery a pieszy stoi na jezdni chcąc uniknąć zderzenia z rowerem.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  m_gość

  22.07.2022, 21:20

  i jest tak za każdym razem jak przechodzisz czy zdążyło ci sie to raz albo dwa i trzeba się wyżalić? to po 1 a po 2 rowerzystów pewnie przejezdza tamtędy tyle ze musisz stac ładnych parę minut zeby ich przepuścić. Mam racje? a może przeszkadza Ci to ze musisz być ostrożniejszy i sie rozejrzec?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xxx 
 • +5

  Szatan_gość

  28.07.2022, 07:31

  To twoim zdaniem nie należy zwracać uwagi na miejsca, które są potencjalnie niebezpieczne, ponieważ coś tam się dzieje rzadko? Jeśli choć jeden wypadek się wydarzy, to będzie to tragedia. Wówczas tłumaczenie, że prawdopodobieństwo było małe będzie bez sensu. Wypadkom należy zapobiegać, a nie je akceptować bo "są rzadko".

  Cytuj
  IP: 83.12.xx0.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA