Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
01
06.2019
Sobota
Tczew - Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios!
Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe, rodzinne seanse filmowe! W dniach 31 maja - 2 czerwca, na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego zabawy, konkursów oraz animacji filmowego weekendu!

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych: "Paskudy. UglyDolls" - komedię, która udowadnia, że nie trzeba być pięknym, żeby być wspaniałym, "Aladyn" - brawurową ekranizację jednej z najsłynniejszych animacji Disneya, "Pokémon Detektyw Pikachu" - filmową adaptację kultowej gry komputerowej, "Panda i banda" - pozytywny film animowany na podstawie scenariusza autora hitu "Madagaskar" oraz "Dzień czekolady" - ekranizację pełnej magii książki.

Seanse z konkursami zaplanowane są już od 31 maja, a podczas weekendu 1-2 czerwca odbędą się dodatkowe atrakcje w holach kin. Przed widzami mnóstwo dobrej, filmowej zabawy!

W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci! Poza najnowszymi premierami Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin oraz mnóstwo dobrej zabawy. Podaruj swoim pociechom niezapomniane, filmowe chwile. Do zobaczenia w kinie: www.helios.pl/dziendziecka2019 .


Konkurs

Mamy dla Państwa dwie podwójne wejściówki na wybrany seans w ramach Weekendu Dnia Dziecka - jedną podwójną na sobotę oraz jedną podwójną na niedzielę. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Dzień dziecka" - i podać w treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.


Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej