Karmiące mamy poszukiwane. W Tczewie odbędzie się specjalna sesja fotograficzna

Mama karmiąca (fot. Angelika Mróz)
Tczew - Karmiące mamy poszukiwane. W Tczewie odbędzie się specjalna sesja fotograficzna
Temat karmienia piersią dla wielu wciąż pozostaje tabu. Tczewska fotografka chce uświadomić, że to piękna i naturalna rzecz. Dlatego wpadła na pomysł zorganizowania specjalnej sesji zdjęciowej.

Karmienie piersią - szczególnie w miejscach publicznych - budzi emocje. Niestety, czasami niezdrowe. Aby uświadomić jak piękną i ważną relację daje ten proces tczewska fotografka chce zorganizować pierwszą w naszym mieście sesję grupową dla mam.

- Chciałabym zorganizować dla mam w naszym mieście - z tego co się orientuję - pierwszą jak dotąd grupową sesję karmienia piersią w związku z obchodzonym 1 sierpnia Światowym Tygodniem Promocji Karmienia Piersią. Każda z Mam otrzymałaby ode mnie kilka darmowych ujęć, a dodatkowe mogłaby dokupić, gdyby była zainteresowana. Sesje takie są organizowane już na prawdę w wielu miastach, może warto wprowadzić taką tradycje również w Tczewie - pisze Angelika Mróz.


Wszystkie chętne do udziału w przedsięwzięciu mogą zgłaszać swój akces pod numerem telefonu - 730 270 144.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +7

  Men_gość

  07.07.2022, 20:26

  .

  Kobiety karmiące róbcie to gdzie i kiedy musicie. Bo to nie jest chce, czy nie chce. Piersią karmi się na żądanie i serio przy noworodku tego nie odłożysz na zaplanowaną godzinę. Tak dla tych co tego nie wiedzą.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.