Święto Trzech Króli w Gniewie

(fot. gniew.pl)
Święto Trzech Króli w Gniewie
Organizatorzy zapraszają wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Gniew na obchody Święta Trzech Króli, które odbędą się w czwartek, 6 stycznia 2022 roku. Rozpocznie je Koncert Świąteczny Rafała Brzozowskiego w Kościele pw. Św. Mikołaja w Gniewie o godz. 16:00, po którym wyruszy kolorowy Orszak Trzech Króli na Rynek w Gniewie. Wydarzenie zakończy Msza Święta w kościele o godzinie 17:30.

Dla uczestników orszaku przewidziane są konkursy.

- Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko rodziny z dziećmi, choć te mają duże pole do popisu, biorąc udział w konkursie na najlepiej przebraną rodzinę. Ciekawymi i kolorowymi strojami, nawiązującymi do jasełkowej tradycji, pochwalić się będą mogły także grupy zorganizowane. Za udział w konkursie przewidywane są ciekawe nagrody. Przebierajcie się i przybywajcie! - mówią organizatorzy.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie, Gmina Gniew, Parafia pw. Św. Mikołaja w Gniewie, Inwest-Kom oraz Fundacja Orszak Trzech Króli.


Partnerem koncertu jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Tczewianin_gość_gość

    03.01.2022, 07:15

    A Zenek będzie i Rodowicz?

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.