Przed nami pogoda z bardzo silnym wiatrem

Usuwanie skutków wichury (fot. Tcz.pl)
Tczew - Przed nami pogoda z bardzo silnym wiatrem
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Zjawisko/Stopień zagrożenia: SILNY WIATR /1

Obszar: powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, gdański, kartuski, kościerski, kwidzyński, malborski, starogardzki, sztumski, tczewski

Ważność: od godz. 10:00 dnia 23.10.2018 do godz. 24:00 dnia 23.10.2018


Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h. Wiatr południowo-zachodni, po południu skręcający na północno-zachodni.

Prawdopodobieństwo: 80%

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +6

  EkO_gość

  23.10.2018, 11:14

  coś jedno takie

  Współczuję osobom, które w taką pogodę będą czekała na autobus w nowych wiatach przystankowych... Bardzo chronią przed wiatrem i deszczem :)

  Odpowiedz
  IP: 94.40.xx2.xx0 
 • +4

  hmm_gość

  23.10.2018, 13:07

  najlepsza jest wiata..

  na przystanku przy basenie w stronę dworca! tam nawet jak deszcz pada pionowo, to i tak zahaczy człowieka.. nie wspomnę co jest jak zawiewa i ścina bokiem.. między szybami a rurami są boskie wywietrzniki, chyba dla wentylacji.. i dlaczego te wiaty mają ławki tylko na połowie długości??? a metalowe ich wykończenie sprawi, że od późnej jesieni do wczesnej wiosny nie da się na nich usiąść, bo tyłek odmarznie.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.