Rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej Janiszewo - Stocki Młyn - Kulice

(fot. mat. prasowe)
Rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej Janiszewo - Stocki Młyn - Kulice
Zapowiadana inwestycja dotycząca modernizacji drogi powiatowej z Janiszewa przez Stocki Młyn do Kulic właśnie się rozpoczyna. W związku z planowanym rozpoczęciem prac pod koniec bieżącego tygodnia, występować będą utrudnienia, o których poinformował wykonawca.

W związku z planowanymi robotami bitumicznymi na odcinku Janiszewo - Stocki Młyn - Kulice, wystąpią utrudnienia w ruchu w dniach 21.03-22.03. (czwartek, piątek) oraz w dniach 25.03-28.03. (poniedziałek - czwartek). Roboty planowane:

21.03. (czwartek) - lokalne frezowanie nawierzchni + sprzątanie,
22.03. (piątek) - sprzątanie.
Utrudnienia będą miały charakter lokalny, ruch wahadłowy, sterowanie ruchem ręczne. Początek prac w godzinach 7:00-8:00 w miejscowości Janiszewo. Kierunek prac Janiszewo - Kulice.


W dniach 25.03-26.03. (poniedziałek, wtorek) planowane jest położenie warstwy profilowej na ww. odcinku. Początek prac w godzinach 7:00-8:00 w Janiszewie. Planowany koniec prac ok godziny 17:00. Przejazd z Kulic do Janiszewa i odwrotnie będzie bardzo mocno utrudniony. Prosimy o wybranie trasy zastępczej, alternatywnej.

W dniach 27.03.-28.03. (środa, czwartek) planowane jest położenie nawierzchni z BA z Kulic do Janiszewa. Początek prac w godzinach 7:00-8:00 w Kulicach. Planowany koniec prac ok. godziny 17:00. Przejazd z Janiszewa do Kulic i odwrotnie będzie bardzo mocno utrudniony. Prosimy o wybranie trasy zastępczej, alternatywnej.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Pioter _gość

  20.03.2024, 04:14

  To prawdziwy sukces.

  Drogi w tym rejonie to trzeci świat.

  Odpowiedz
  IP: 185.206.xx5.xxx 
 • WIDZ_gość_gość_gość

  21.03.2024, 06:36

  naprawa drogi

  dodrze że są remontowane drogi , ta także nadawała się do remontu. Tylko dlaczego starosta Augustyn WIELKIE NIC zrobił dla naszego miasta. Jeżdżąc drogami powiatowymi w okolicach Tczewa jest dziura na dziurze ( dwóch znajomych wystąpiło już o odszkodowania do powiatu za uszkodzone koła , przypuszczam że niektórzy nieuczciwi kierowcy to wykorzystują) Żenada służby powiatowe , oczywiście znowu nieprzygotowane służby do okresu po zimie ( zresztą zimą także ) do sytuacji na drogach. Dziury ze względu na bezpieczeństwo należy wypełniać, uzupełniać a niestety starostę wymienić i to szybko bo ten pan nie sprawdził się jako gospodarz i także jako polityk ( patrz wyniki wybory do sejmu) a my nie wiadomo jak długo będziemy jeszcze jeździli dziurawymi jak ser szwajcarski drogami!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.