Ogień strawił prawie wszystko. Ruszyła zbiórka

Pożar w Tymawie (fot. KP PSP Tczew)
Tczew - Ogień strawił prawie wszystko. Ruszyła zbiórka
W środę, 9 marca, pożar pozbawił dorobku całego życia sześcioosobową rodzinę z Tymawy (gmina Gniew). Mimo szybkiej reakcji straży pożarnej, poniesione straty są ogromne. Ogień strawił cały dach, ściany zostały zalane wodą. Dom obecnie nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania, konieczna jest jego odbudowa. W związku z tą tragedią ruszyła specjalna zbiórka.

O pożarze pisaliśmy tutaj: Dziesięć zastępów straży gasi pożar w Tymawie .

- W Tymawie (gm. Gniew) mamy pożar budynku mieszkalnego. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 6:01. Mieszkańcy opuścili budynek przed przyjazdem straży pożarnej.- informował wtedy mł. kp. Michał Myrda, rzecznik KP PSP Tczew.

Strażacy z budynku wynieśli cztery butle z gazem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak rodzina, która mieszkała w gospodarstwie straciła dorobek życia.

Środki można wpłacać tutaj: Pożar w Tymawie! Ruszyła zbiórka na odbudowę domu!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  Fryc _gość

  17.03.2022, 10:59

  A gdzie ubezpieczenie było Płacić to nie a jak się coś stanie to zbiórki wtedy

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx4 
 • Gość _gość

  17.03.2022, 14:59

  ..

  A skąd ty możesz wiedzieć że nie płacili na cholerę to wogole piszesz kto będzie chciał pomoże!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx7.xx6 
  +2

  r_gość

  17.03.2022, 20:16

  on tylko wskazuje, że dzisiaj standardem powinno byc ubezpieczenie tego co dla nas najwzniejsze, domu, mieszkania. To wydatek rzędu 200-300 zł na rok!

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +1

  Mentos_gość

  18.03.2022, 00:39

  ubezpieczenie

  Tak jak napisał ktoś wyżej - a UBEZPIECZONE BYŁO ? Ja właśnie dla tego płace co rok za polisę na dom, żeby w razie nieszczęścia mieć jakąś pomoc, a nie wyciągać rękę do innych...

  Odpowiedz
  IP: 88.156.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.