Poszukiwany 43-latek wystraszył się strażaków

Areszt, zatrzymany (fot. KPP Tczew)
Tczew - Poszukiwany 43-latek wystraszył się strażaków
Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych i ściganych przez wymiar sprawiedliwości wczoraj zatrzymali 43-letniego mieszkańca Tczewa, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna ten ukrywał się, chcąc uniknąć kary 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności. Kiedy policjanci wezwali na pomoc strażaków, poszukiwany 43-latek zrezygnował z dalszego ukrywania się i oddał się w ręce stróżów prawa. Dzisiaj zatrzymany mężczyzna trafi do aresztu śledczego.

13 stycznia br. około godziny 12 tczewscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych i ściganych przez wymiar sprawiedliwości, zdobyli informację, że poszukiwany przez nich 43-letni mężczyzna znajduje się aktualnie w miejscu zamieszkania.

- Funkcjonariusze, sprawdzając tę informację, zapukali pod ustalony adres, jednak nikt im nie otwierał drzwi. Policjanci, wiedząc, że poszukiwany mężczyzna znajduje się w mieszkaniu, wezwali do pomocy Straż Pożarną. Kiedy strażacy dotarli na miejsce i zaczęli rozstawiać sprzęt, by dostać się do mieszkania, będący w nim mężczyzna natychmiast otworzył drzwi i wpuścił policjantów do środka. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Za popełnione wcześniej przez niego przestępstwo dotyczące handlu narkotykami sąd skazał mężczyznę na 2 lata i 2 miesiące pozbawienia wolności. Zatrzymany przez policjantów 43-latek został doprowadzony do miejscowej komendy.


Dzisiaj funkcjonariusze przewiozą 43-latka do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Tymczasem kryminalni już namierzają kolejnych ukrywających się i skazanych przez sąd. Policjanci przypominają, że za pomoc w ukrywaniu osoby poszukiwanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +6

  olo_gość_gość_gość

  15.01.2022, 07:48

  Za chwile do straży pożarnej będzie można zawieźć pranie .

  Odpowiedz
  IP: 31.60.xx4.xx4 
 • +1

  ._gość

  15.01.2022, 13:10

  Muza telewizor.

  Słyszałem chyba chodzi o brzozę. Brzoza spoko teraz jak się ogląda program więzienie bardziej przypomina nie obozy harcerskie a młodzieżowe kolonie tylko nie słuchać tam za głośno muzy żeby Policjanci nie musieli was uspokajać patrzeć na telewizor i po dobranocce chyba że można dłużej popatrzeć na telewizor lulu spać.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx9.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.