HUBER+SUHNER otworzył fabrykę w Swarożynie

Fabryka w Swarożynie (fot. mat. prasowe)
Tczew - HUBER+SUHNER otworzył fabrykę w Swarożynie
W styczniu HUBER+SUHNER Polska uroczyście otworzył kolejny oddział swojej firmy dedykowany m.in. dla produkcji kabli światłowodowych i hybrydowych. Pod dachem hali zbudowanej w Swarożynie przez 7R, na powierzchni blisko 5000 mkw, mieści się część produkcyjna, magazyn, centrum dystrybucji oraz biura administracji.

Taka duża powierzchnia pozwoliła na stworzenie komfortowych stanowisk pracy docelowo dla 350 osób, dzięki czemu HUBER+SUHNER może w pełni sprostać potrzebom rozwijającego się rynku telekomunikacyjnego. Obiekt został dostosowany do wymogów firmy i spełnia najwyższe standardy. Pracodawca zapewnia swoim pracownikom transport oraz udostępnia przyzakładowy parking.Wprowadzone zmiany polegające na zwiększeniu obszaru, podyktowane były potrzebą rozwoju. Fabryka w Swarożynie zwiększa zdolności produkcyjne, zapewniając płynną obsługę kluczowych klientów takich jak Swisscom, Siemens, Nokia m.in. w obszarze technologii 5G.


Rok 2020 otwiera nowy rozdział w historii firmy. Przeniesienie części produkcji oraz biur do innej lokalizacji otwiera perspektywy rozwojowe dla budynku przy ul. Bałdowskiej i pozwoli na uruchomienie nowych linii produkcyjnych w przyszłości.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...