Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY - edycja 2022 odpalony!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY - edycja 2022 odpalony!
Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY to innowacyjny fundusz, który nadaje bieg pomysłom mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.   Do zdobycia maksymalnie 6000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub do 10.000 zł na rozwój młodej organizacji!

Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Jak to działa?

1. ETAP: Składanie  wniosku - nabór trwa od 25 marca:


- do 30 kwietnia 2022 - inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego 
 - do 30 maja 2022  - na wsparcie rozwoju młodej organizacji.   

Złożenie wniosku odbywa się poprzez stronę: www.witkac.pl . Należy się zarejestrować, wybrać odpowiedni powiat (lub rodzaj dotacji) i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

2. ETAP:    Wyłonienie zwycięzców 
- 24 maja - w konkursie na inicjatywy i projekty z obszaru pożytku publicznego
- 30 czerwca - na wsparcie rozwoju młodej organizacji

3. ETAP:  Realizacja projektu - projekty mogą być realizowane w terminach:
  - od 25 maja do 30 listopada 2022 r. - inicjatywy lub projekty ze sfery pożytku publicznego  
- od 1 lipca do 30 listopada 2022 r. - rozwój młodej organizacji pozarządowej.

Regulamin konkursu DO POBRANIA TUTAJ .
Fundusz Nowy Akumulator Społeczny tworzony jest w partnerstwie, którego liderem jest Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych.
Bieżące informacje znajdują się na stronie: www.akumulatorspoleczny.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/akumulatorspoleczny .

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Weź udział w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym:
05.04. (wtorek) o 17:00 Gniew - Stowarzyszenie CAG Pracownia Orange (Plac Grunwaldzki 45)

06.04. (środa) o 17:00 Tczew - Fundacja Pokolenia (ul. Obrońców Westerplatte 6)
07.04. (czwartek) o 17:00 Pruszcz Gdański - Starostwo Powiatowe (ul. Wojska Polskiego 16)
 
Zachęcamy do kontaktu z lokalnymi Operatorami i organizacjami współpracującymi, które działają na Waszym terenie. W powiecie tczewskim i gdańskim to Fundacja Pokolenia.
Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji - nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski. Kontakt tel. 58 352 45 46, e-mail: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl , FB: facebook.com/fundacja.pokolenia .

Drukuj
Prześlij dalej