ZUS: Sale Obsługi Klientów w poniedziałki ponownie do 18

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - ZUS: Sale Obsługi Klientów w poniedziałki ponownie do 18
Sale Obsługi Klientów w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wracają do godzin otwarcia sprzed pandemii. W poniedziałki załatwisz swoje sprawy w ZUS do godz. 18:00.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, obsługa klientów w ZUS była czasowo ograniczona. Od 4 kwietnia klienci ponownie będą mogli w poniedziałki korzystać z Sal Obsługi w ZUS do godz. 18:00.

- Zachęcamy jednak, aby w miarę możliwości załatwiać swoje sprawy w urzędzie elektronicznie, poprzez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, telefonicznie bądź korzystając z e-wizyty. Jeśli wizyta w placówce jest konieczna, najlepiej umówić się na konkretny dzień i godzinę, aby uniknąć oczekiwania w kolejce. - mówi Krzysztof Cieszyński, rzecznik pomorskiego ZUS.


Więcej o obsłudze klientów w ZUS na stronie zus.pl.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Fanatyk składek_gość

  04.04.2022, 05:11

  ZUS

  Od dwóch lat jestem czynnym " Fanatykiem składek ZUS ". Nie wyobrażam sobie życia na świecie bez ZUSu. Instytucja ta powinna być wyniesiona na piedestał niczym Papa Franczesko którego dłoń osobiście całował Andrzej autor cytatu: " Nie strasz, nie strasz bo... ". Gdyby nie ZUS nie byłoby Wielkiej Polski. ~ Czołem ZUS ~ Czołem Urząd Skarbowy ~ Czołem Nowy Ład. Autor: Fanatyk Składek ZUS.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx5 
 • -1

  Zus_gość

  04.04.2022, 07:36

  Kurła

  Ale ty gupio

  Cytuj
  IP: 178.235.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.