To był wyścig z czasem! W godzinę odnaleźli zaginionego 19-latka

Radiowóz (fot. KPP Tczew)
To był wyścig z czasem! W godzinę odnaleźli zaginionego 19-latka
Szczęśliwie zakończyły się działania poszukiwawcze policjantów z tczewskiej jednostki policji za zaginionym 19-letnim mieszkańcem Tczewa. Mężczyzna został odnaleziony przez policyjny patrol z referatu patrolowo- interwencyjnego po niespełna godzinie od przyjęcia zgłoszenia o zaginięciu.

Wczoraj chwilę po godzinie 14 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie odebrali niepokojące zgłoszenie. Mieszkanka Tczewa poinformowała o zaginięciu jej 19-letniego syna.

- Z otrzymanych informacji wynikało, że mężczyzna może próbować targnąć na swojego życie. W tym momencie rozpoczęła się walka z czasem, aby ocalić ludzkie życie. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania 19-latka, w które włączyli się policjanci niemal ze wszystkich wydziałów tczewskiej komendy. W jednostce ogłoszony został alarm, dzięki któremu do działań zaangażowano również policjantów niebędących w tym dniu na służbie. Rysopis zaginionego po kilku minutach trafił już do wszystkich patroli na terenie miasta i powiatu. Policjanci przeczesywali miejsca, gdzie mężczyzna mógłby przebywać. Po niespełna godzinie policyjnych działań dzięki spostrzegawczości policjantów z referatu patrolowo- interwencyjnego zaginiony został zauważony na jednej z ulic miasta. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Funkcjonariuszka natychmiast wybiegła z policyjnego samochodu i ruszyła za 19-latkiem. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantki mężczyzna został ujęty. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, pomoc 19- latkowi została udzielona na czas.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +8

  Tylko PO_gość

  29.03.2023, 15:55

  Samobójstwa powinny być zabronione.

  Odpowiedz
  IP: 178.162.xx2.xx1 
 • +10

  Tylko PO co? XD_gość

  29.03.2023, 16:46

  I surowo karane, karą śmierci. XD

  Cytuj
  IP: 80.51.xx3.xx6 

  md_gość

  30.03.2023, 07:36

  One są zabronione.

  Cytuj
  IP: 83.21.xx8.xx0 
 • +3

  Tadek _gość

  30.03.2023, 07:58

  I jak zwykle w komentarzach znajdujemy popisy pajaców . Przeciwnicy tęczy też tu są ,,,o zgrozo !!! . Nikt się tak naprawdę nie przejmuje powodem tak poważnego kroku , Nawet gdyby nim było porzucenie przez dziewczynę ...w tym wieku hormony mają przewagę nad człowiekiem . Niestety powodów do uczynienia czegoś takiego może być o wiele więcej . Już sama myśl o takiej przyszłości jaką oferuje dzisiejszy rząd sprawia o zawrót głowy . Młodzież również nie należy do wyrozumiałej i tylko czeka na odpowiedni moment by sponiewierać kogoś słabszego charakterem . No i sam Tczew ... To miasto może każdego doprowadzić do depresji .Miasto , które już od PRLu jest tylko sypialnią Trójmiasta i miejscem tanich miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców . Jeżeli jakiś młody człowiek nie ma możliwości by się z tąd wyrwać ... no cóż , depresje murowane

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • Tylko PO co? XD_gość

  30.03.2023, 11:24

  Nie pajaców, nie pajaców. Tyle złego jest dookoła że czasem z bezsilności można czasem czarnym humorem trochę zaciągnąć. Jest jak jest, ale wbijanie sobie do głowy jak to jest źle wszędzie właśnie takie coś potęguje. Po twoim poście tylko iść na most lisewski i hops.

  Cytuj
  IP: 80.51.xx3.xx6 
 • +1

  Hexa_gość

  30.03.2023, 14:44

  Myślę że czasem wystarczy dobra wola i trochę empatii by pomóc drugiej osobie-szczeholnie mlodej. Porozmawiać, wskazać kierunek i możliwości wyjścia z dołka. Akurat jestem w identycznej sytuacji i nie wymaga to wiele wysiłku ! A młodzież bierze z nas przykład prawda?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.