Koncert "Pasja miłości". To wydarzenie inne niż wszystkie

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Koncert "Pasja miłości". To wydarzenie inne niż wszystkie
29 maja 2022 r., o godz. 19:00 w Tczewie, w kościele p.w. NMP Matki Kościoła ul. Rokicka 1 odbędzie się koncert "Pasja miłości".

"Pasja miłości" jest koncertem innym niż wszystkie. To wydarzenie dla Ciebie, bez względu na to czy i jak bardzo wierzysz. Pasja miłości jest muzyczną opowieścią o życiu Jezusa Chrystusa, która poprzez 15 utworów pokazuje historię zbawienia. Utwory w aranżacjach ludowych, pop-gospelowych czy rockowych mają za zadanie nieść nadzieję i pokazywać, że życie Jezusa tu na Ziemi nie skończyło się w momencie Wniebowstąpienia, ale że jest On nadal obecny w Kościele.

W świat muzyki różnego klimatu i gatunku zabierze Cię chór Nieboskłonni, kwartet smyczkowy Raffa z Torunia i muzycy sesyjni współpracujący z Golden Life, Grażyną Łobaszewską czy Natalią Niemen.

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Ukrainy. Bądź z nami.


Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, a sponsorem Chipolbrok S.A. Patronat honorowy objął ks. dr Arkadiusz Okroj, Biskup Pomocniczy Diecezji Pelplińskiej.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)

 • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
 • +4

  Marcin. _gość

  17.05.2022, 16:35

  Super. Piękna inicjatywa.

  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • -4

  0987_gość

  18.05.2022, 07:40

  niebo marni

  Toć u katolików Chrystus wciąż na krzyżu albo w opłatku, więc o jakim Jezusie chcecie śpiewać ? Tu O nim , a za chwilę o tych pogańskich świętych śniętych i obrazach....macie schizofrenię?

  IP: 109.207.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.