Gniew. 100-letnia mieszkanka świętowała

(fot. gniew.pl)
Tczew - Gniew. 100-letnia mieszkanka świętowała
100 lat to piękny wiek, który budzi ogromny szacunek i zasługuje na szczególne gratulacje. To czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do zdobycia. Pani Józefie Wasielewskiej udało się jednak osiągnąć taki wiek. 8 marca sędziwa seniorka obchodziła swoje setne urodziny.

Mieszkanka Gniewu Józefa Wasielewska urodziła się 8 marca 1920 roku w Walichnowach k. Wielunia. Na Pomorze sprowadziła się po II wojnie światowej z mężem, który urodził się dwa dni wcześniej w Ciepłem. Los jej nie oszczędzał, urodziła 6-cioro dzieci, mąż wcześnie zmarł i została sama, troszcząc się i dbając o rodzinę.

9 marca Jubilatkę odwiedził burmistrz Maciej Czarnecki z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego i pracownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gniewie, by złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i wyrazy najwyższego uznania.

Z okazji 100 rocznicy urodzin składamy gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz miłości i szacunku najbliższych.


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA