To tu ukrył się przed policjantami

(fot. KPP Tczew)
To tu ukrył się przed policjantami
W piątek policjanci zatrzymali 46-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, ponieważ chciał uniknąć kary 10 miesięcy więzienia. Sąd skazał mieszkańca powiatu tczewskiego za znęcanie się i uszkodzenie ciała. Dzięki skutecznej pracy tczewskich kryminalnych 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Kryminalni z tczewskiej komendy pracując nad zatrzymaniem osób skazanych przez wymiar sprawiedliwości, za popełnione przestępstwa ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-latek może przebywać w jednej z miejscowości w powiecie gdańskim.

- W piątek policjanci pojechali we wcześniej wytypowane miejsce, lecz na pierwszy rzut oka nikogo nie zauważyli. Po chwili funkcjonariusze zobaczyli poszukiwanego mężczyznę, który siedział na silosie. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do jednostki Policji, skąd trafił do zakładu karnego. Mieszkaniec powiatu tczewskiego kolejne 10 miesięcy spędzi za kratkami za znęcanie się i uszkodzenie ciała. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.

Dzięki skutecznym działaniom tczewskich kryminalnych 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.


Drukuj
Prześlij dalej