Plebiscyt "Tczewski PRO OBYWATEL 2020"

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Plebiscyt "Tczewski PRO OBYWATEL 2020"
Stowarzyszenie Pomorski Ruch Obywatelski "PRO OBYWATEL" zaprasza do udziału w plebiscycie "Tczewski PRO OBYWATEL 2020". Do konkursu zgłaszać można osoby mieszkające w Tczewie zaangażowane w pomoc sąsiedzką, wsparcie społeczności lokalnej, seniorów, dzieci czy ochronę środowiska. Konkurs jest pomysłem na uhonorowanie osób dzielących się swoim prywatnym czasem działając bezinteresownie na rzecz innych ludzi.

Kandydatów do tytułu "Tczewski PRO OBYWATEL 2020" Stowarzyszenia Pomorski Ruch Obywatelski mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji). Kapituła wybierze jednego laureata spośród zgłoszonych kandydatów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2021 r.

- Zależy nam na przekazywaniu jak najszerszemu gronu mieszkańców informacji o osobach aktywnie i z sukcesami wspierających innych ludzi oraz różnego rodzaju inicjatywy ponieważ nasze stowarzyszenie to inicjatywa osób działających społecznie na rzecz swoich wspólnot lokalnych pragnących propagować różnorodne formy zaangażowania społecznego wśród innych osób - informuje Tomasz Kajzer ze Stowarzyszenia "PRO OBYWATEL". Oprócz promocji postaw obywatelskich dzięki plebiscytowi "Tczewski PRO OBYWATEL 2020" pragniemy pokazać, iż można na co dzień nieść wsparcie, radość czy poprawę komfortu życia dzięki bardzo prostym wspólnym działaniom jak zbiórka śmieci w okolicy, pomoc w organizacji popularnie zwanego spotkania z "Mikołajem" czy zaangażowanie mieszkańców danego osiedla lub wsi w przekazanie 1% podatku na rzecz potrzebujących.


Regulamin plebiscytu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.obywatel.pro/konkurs-pro-obywatel-2020 . Wnioski z nominacjami można przesyłać do dnia 30.12.2020 r. (włącznie) na adres e-mail: biuro@obywatel.pro .


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • O_gość

  27.11.2020, 10:03

  Zgłoszę Pana prezydenta ten to obywatel i gospodarz!!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx8 
 • Fajny_gość_gość

  28.11.2020, 21:00

  Brawo

  To chyba najlepszy żart!!

  Cytuj
  IP: 45.128.xx2.xx8 
 • +5

  ***** ***_gość

  27.11.2020, 10:46

  premedytacja....

  Z premedytacją wyśrubowane warunki dla kandydatów do tak zacnego tytułu nieuprawnienie eliminują osobę naszego drogiego posła z możliwości wygrania plebiscytu w przysłowiowych cuglach! Kto wpadł na pomysł wymagania od osoby zgłaszanej czegoś, co można nazwać kręgosłupem?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.