W najbliższy weekend witamy jesień w CKiS

(fot. mat. prasowe)
Tczew - W najbliższy weekend witamy jesień w CKiS
CKiS zaprasza na Powitanie jesieni! Złotą porę roku będziemy witać artystycznie, różnorodnie i aż przez 2 dni! "Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dla każdego przygotowaliśmy moc atrakcji." - informuje CKiS.

Powitanie jesieni rozpocznie się już 17 września 2021r.

- O godz. 16.00 startujemy z Rodzinną Grą Miejską "Z przewodnikiem pod pomnikiem". Przygotowaliśmy rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, nie zabraknie zakodowanych zagadek czy rebusów. Wszystkie pytania w Grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki.
O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w naszej zabawie. - informuje CKiS.


Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. Link do zapisów: https://forms.gle/xwcWJ93gxcRmWTcWA
UWAGA - Ilość miejsc jest ograniczona!

Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem Gry. Czas na realizacje gry macie do soboty, 18 września, do godz. 15.00.
Dla uczestników zabawy przewidujemy drobne nagrody! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Gry biorą też udział w losowaniu 3 dodatkowych nagród - voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 18 września 2021r ok godz. 16.00 podczas plenerowego Powitania Jesieni w Parku za CKIS. Odbiór nagród - voucherów - możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losowana jest kolejną osobę/drużynę.

18 września 2021r.-po raz ostatni w tym sezonie - bawimy się w plenerze na Pikniku Rodzinnym!

Start - godz. 15.00
MIEJSCE - Park za Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

- W otoczeniu pięknych kasztanowców będziemy witać jesień twórczo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy. Będą kreatywne warsztaty, będzie Zumba Kids i animacje przy muzyce, będą też dmuchańce. Na koniec całe rodziny zapraszamy na muzyczne powitanie jesieni, czyli koncert Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej. W programie set dla dzieci, połączony z muzycznymi zabawami oraz część koncertowa dla dorosłych. Gdańska Orkiestra Ogrodowa to zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje muzykę francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką. Specjalizuje się w tematach filmowych, standardach muzyki popularnej i klasycznej. - dodaje CKiS.


Gra biesiadę oraz muzykę ludową. Zespół tworzą: Czesław Lisowski- akordeon, Halina Król- skrzypce, Marek Gisel- gitara basowa, Dawid Lisowski- perkusja, Marcelina Winczewska- wokal, Leszek Winczewski- wokal.

Drukuj
Prześlij dalej