Dawny Tczew wydał kolejną edycję kalendarza

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Dawny Tczew wydał kolejną edycję kalendarza
Pocztówki, na których zatrzymano w kadrze Tczew, który już nie istnieje. Ważne daty z historii naszego miasta - wszystko to znajdziemy w kolejnej - prawdopodobnie już ostatniej - edycji kalendarza Dawnego Tczewa.

Od dzisiaj (12 listopada) w sklepach pojawi się w sprzedaży kalendarz Dawnego Tczewa, zawierający historyczne pocztówki i zdjęcia, prezentujące nasze miasto.

-
Tym razem postanowiliśmy wykorzystać pionowe zdjęcia i pocztówki, które zostały powiększone, aby można było zobaczyć więcej interesujących detali. W związku z tym, że coraz trudniej o rzadkie pocztówki jest to prawdopodobnie ostatnia edycja kalendarza Dawnego Tczewa. - mówi Wojciech Giełdon z Dawnego Tczewa.

Kalendarz będzie dostępny w następujących punktach sprzedaży:


Foto Sklep Uno ul. J. Dąbrowskiego 16
Kiosk Kolporter ul. Gdańska 8
Kiosk na Dworcu PKP przy zejściu na peron 4
Pasmanteria Madi ul. Jasińskiego 1

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -4

  po ch**_gość

  13.11.2019, 00:09

  Zróbcie zdjęcia swoich fiutów będzie śmieszniej niż upadłe miasto czef

  Odpowiedz
  IP: 31.24.xx5.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.