W tym roku nie będzie "Rowerowego maja"

Rowerowy maj (fot. mat. prasowe)
Tczew - W tym roku nie będzie "Rowerowego maja"
Nie będzie w tym roku nowej edycji kampanii "Rowerowy maj". Przedsięwzięcie odwołano ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.

W związku z panującą trudną sytuacją, wywołaną przez rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, brakiem pewności co do dalszego rozwoju pandemii w najbliższych tygodniach oraz przede wszystkim w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, z informujemy o odwołaniu przez miasto Gdańsk, a tym samym przez Tczew, tegorocznej edycji kampanii Rowerowy Maj.

- Jednocześnie dziękujemy szkolnej dyrekcji oraz nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie w przygotowania tegorocznej kampanii i liczymy na to, że przynajmniej część tego wysiłku wykorzystamy po zakończeniu pandemii, kontynuując promocję roweru jako aktywnego i ekologicznego środka transportu do szkoły. - informują organizatorzy.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  olo_gość

  02.04.2020, 07:36

  Oj te nasze samorządy zaoszczędza w tym roku.Ciekawe na co wydadzą te zaoszczędzone pieniądze.

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx7.xx5 
 • +3

  Jak na co ?_gość

  02.04.2020, 11:51

  Na ścieżki rowerowe

  Cytuj
  IP: 89.8.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA