"Marzec na obcasach" - ruszyły spotkania aktywizujące dla pań

(fot. mat. prasowe)
Tczew - "Marzec na obcasach" - ruszyły spotkania aktywizujące dla pań
Powiatowy Urząd Pracy zaprasza panie na spotkania z cyklu "Marzec na obcasach". Z powodu pandemii tegoroczna edycja przedsięwzięcia została przeniesiona do sieci.

Kolejny rok z rzędu tczewski PUP zaangażował się w projekt realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku - Marzec na obcasach:

- Co roku było to dla nas wielkie wydarzenie i święto. Nie inaczej będzie w tym roku, choć w nieco innej formule. Sytuacja związana z Covid19 nie pozwala nam na spotkanie się w urzędzie przy gorącej kawie. W tym roku zajęcia poprowadzimy on-line - wyjaśniają przedstawiciele tczewskiego PUPu.


Jakie zagadnienia zostaną podjęte na spotkaniach? To m. in. rodzaje umów, aspekty prawne zatrudnienia czy prawidłowe przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące poszczególnych wydarzeń i niezbędne linki można znaleźć tutaj.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  kazik_gość

  05.03.2021, 13:56

  zadań jedno pytanie...

  Zadam jedno pytanie, chociaż nie w temacie, dlaczego wyłączyliście możliwość komentowania, w artykule o przemocy wśród nastolatków lgbt. Czy tak wygląda rzetelne dziennikarstwo i chęć dyskutowania z ludźmi, którzy mają inne zdanie, niż, lewackie media, do których się wpisujecie. Pozwólcie ludziom myśleć i swobodnie wygłaszać swoje opinie, bo tego samego się domagacie. Nie każcie nazywać białym, czegoś, co z natury jest czarne. Nie wciskajcie nam kitu, że 70 % nastolatków lgbt, jest biednych i prześladowanych, Jaka jest to konkretnie liczba, w naszym kraju?. Statystyka bywa myląca, brzmi szokująco 70 %, prawda?. Nie wmawiajcie nam, że wynaturzenia to normalność, bo to nie jest prawdą.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx8 
 • +1

  weteran_gość_gość

  06.03.2021, 18:12

  normalność

  BRAWO !!!!!!!!!!

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA