100 bezpłatnych przejazdów za poród na A1

(fot. GTC Transport Company)
100 bezpłatnych przejazdów za poród na A1
Jego mama nie zdążyła na czas dojechać do szpitala - i maluch na świat przyszedł... w aucie na A1. Teraz Gdańsk Transport Company przekazuje mamie małego Maksymiliana, który urodził się podczas podróży, bilet autostradowy na darmowe przejazdy.

Akcja miała miejsce w piątek 7 kwietnia, w drodze ze Starszyna do Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Całość rozegrała się w okolicy Swarożyna (pisaliśmy o tym tutaj ). Takiego tempa obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Maksymilian postanowił pojawić się na świecie już w podróży, przed planowanym terminem, czym zaskoczył swoją Mamę i oczywiście Tatę za kierownicą. Na szczęście dla malucha w samochodzie była również jego Babcia, która jest położną i mimo ekstremalnie stresującego wyzwania zachowała zimną krew i kontrolę nad sytuacją. Zarząd i Zespół AmberOne są pod wielkim wrażeniem tego wydarzenia.

- Wiadomo oczywiście, że autostrady to najbezpieczniejsze z dróg, ulubione przez wielu Podróżników. Jednak aż takiej sympatii i determinacji, by pierwszą podróż życia odbyć naszą Autostradą - tego się nie spodziewaliśmy! - żartuje Wojciech Mąkinia, Wiceprezes Zarządu.


Życząc Maksymilianowi samych bezpiecznych podróży przez życie, AmberOne Autostrada A1 przygotowała z tej okazji wyprawkę w postaci biletu autostradowego na 100 przejazdów.

- Uznaliśmy, że każda udana wyprawa powinna zacząć się od wyprawki. Serdecznie gratulujemy całej Rodzinie, a Maksowi kibicujemy w wyborze przyszłego zawodu związanego z jakąś formą mobilności! Może zostanie kierowcą wyścigowym? Mamy nadzieję kiedyś się tego dowiedzieć, na pewno zostaniemy w kontakcie - zapewnia Bartosz Madajewski, Członek Zarządu.

Dodajmy, że niedawno rządzący zapowiedzieli, że autostrady w Polsce mają być bezpłatne. Na razie dotyczy to państwowych odcinków - A2 Konin - Stryków oraz A4 Wrocław (węzeł Bielany Wrocławskie) - Sośnica (węzeł Sośnica). Co do tras zarządzanych przez prywatnych koncesjonariuszy - jak A1 na Pomorzu i Kujawach - rząd będzie prowadził rozmowy, na temat obecnie panujących zasad poboru.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +5

  TuSSk_gość

  23.05.2023, 09:15

  Ale są łaskawi.

  Jarek załatwi, że każdy będzie miał darmowe przejazdy. Głosuję na Jarka.

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx0.xx9 
 • -11

  qq_gość

  23.05.2023, 10:39

  ***** *** i Jarka

  Cytuj
  IP: 46.175.xx6.xx8 
  -2

  a_gość

  23.05.2023, 16:11

  Śpiesz się bo Guru obiecał od lipca darmowe

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx8 
 • -1

  Lol_gość

  23.05.2023, 10:36

  Wątpię

  Wątpie,by prywaciarze zrezygnowali ze swojego dochodu i " oddali" autostrady. No chyba ,że Państwo czyt. : MY, im dobrze zapłacimy....podwyższonymi daninami dla Państwa . Durne są te głosujące pisiory

  Odpowiedz
  IP: 5.184.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA