Tczewskie restauracje pomagają potrzebującym

(fot. facebook/RestauracjaYou)
Tczew - Tczewskie restauracje pomagają potrzebującym
Rozpoczął się adwent i coraz bliżej do Świąt Bożego Narodzenia - tczewska Restauracja You postanowiła pomóc najbardziej potrzebującym. Każdy z nas może włączyć w akcję pomocową dla tczewskiej ogrzewalni dla bezdomnych. Z kolei Hot King włączył się w Świąteczną Akcję Pajacyk.

Restauracja You chce pomóc potrzebującym i podzielić się z nimi ciepłym posiłkiem. Przygotowała w tym roku na Święta Bożego Narodzenia kalendarz Adwentowy, który możemy podarować wszyscy razem!

- Każdego dnia od dzisiaj możesz kupić "Zupę Adwentową" którą 24 grudnia przekażemy Ogrzewalni dla Bezdomnych przez Towarzystwo Brata Alberta w Tczewie. Wystarczy, że składając zamówienie domówisz "Zupę Adwentową", a my na koniec dnia sumujemy ilość podarowanych posiłków, zapisujemy na kartce i wkładamy do szkatułki. Szkatułki codziennie zapełniamy aż do 23 grudnia natomiast 24 grudnia my dodajemy do tej ilości jeszcze 10 sztuk od YOU. i przekazujemy dla Ogrzewalni dla Bezdomnych. My możemy podarować komuś odrobinę ciepła. Przyłącz się do akcji i podczas zamawiania posiłków dla siebie domów jedną "Zupę Adwentową". Będzie to barszcz czerwony oraz paszteciki z kapustą i grzybami. Tak niewiele, a jednocześnie tak dużo! I dodatkowo pomagasz PRZY OKAZJI! Oczywiście zaproś, udostępnij i dodaj znajomych do tego Kalendarza Adwentowego. Dziękujemy za wsparcie i życzymy ciepłego serca w ten zimny czas...

Akcja zakończy się dzień przed wigilią. Z kolei 3 grudnia (piątek) restauracja Hot King Tczew przekaże część dochodu potrzebującym.


Tczewska restauracja Hot King Tczew zaprasza już 3 grudnia (piątek) do dołączenia do Świątecznej Akcji Pajacyka. W ramach akcji 10% dochodu z rachunku Klientów zostanie przekazane na programy żywnościowe Polskiej Akcji Humanitarnej.

Dla tych, którzy będą tego dnia zabiegani, restauracja przygotowała zestaw, który można zabrać ze sobą do odgrzania w domu - zraz wieprzowy z kasza i buraczkami oraz zupa dnia.

Restauracja tego dnia pracuje w godz. 12:00 - 22:00. Szczegóły dotyczące menu oraz całej akcji znajdziecie na stronie www.hotkingtczew.pl oraz na ich profilu na Facebook'u: https://www.facebook.com/HotKingTczew

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +1

  ._gość

  03.12.2021, 09:26

  gratulacje ale Restaruacja You tak naprawde przekazuje jakies 100 zł darowizny (10 zup) oraz ksozt transportu i logistyki (200 zl?). Fajny gest, ale czy wymaga artykulu prasowego?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • +2

  kama_gość

  03.12.2021, 09:51

  żenada

  też tak uważam

  Cytuj
  IP: 188.147.xx7.xx1 
 • +3

  ona_gość

  03.12.2021, 14:22

  kto nie chce pracować , niech nie je

  Jak to jest napisane , jak dajesz coś komuś nie chwal się , bo masz już odpłatę w tym momencie. Bądź pokorny i dawaj w cichości . Nie będzie ci to policzone w niebie. Pycha kroczy przed upadkiem....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • +1

  JAN_gość_gość_gość_gość_gość

  03.12.2021, 22:42

  x

  PIS zlikwidował biedę to po co to rozdawnictwo

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx2 
 • +3

  olo_gość

  04.12.2021, 07:57

  Dzięki takim ludziom biedne gminy,i miasta będą zorganizować GAle Wolontariatu wydać kupę kasy z podatków mieszkańców. Polowa Gmin i powiatów do likwidacji . Tym niestety biedny powiat Tczewski.Gminy w powiecie Tczewskim sa tak biedne a jeszcze wydaje więcej na utrzymanie swoich pracowników i dziwnych akcji jak wyłudzaja w formie podatków od swoich pracujących uczciwie mieszaków .

  Odpowiedz
  IP: 31.60.xx3.xx7 
 • +4

  az_gość_gość

  04.12.2021, 12:15

  Nie lubię szumu wokół dobroczynności. To zawsze jakaś pokazówka. Tutaj celem nie jest pomoc, tylko pokazanie, że się pomaga. Przy okazji napiszą o tym, zareklamują knajpę.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • hubu_gość

  06.12.2021, 13:04

  Wspierać nierobów i alkoholików dobre sobie heh

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx9.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.