Gniew zamienia się w filmowy plan

Na zdjęciu reżyser filmu Paweł Chmielewski pracujący w Sali Kameralnej w Gniewie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Gniew zamienia się w filmowy plan
Gniew zamienia się w plan filmowy. W tym kociewskim miasteczku będą kręcone zdjęcia do filmu "Polowanie".

- "Polowanie" (podtytuł Układ zamknięty 2). Ciężar gatunkowy ten sam ale fabuła inna: brutalna rzeczywistość w starciu z jednostką. Sprawiedliwość? prawość? niegodziwość? Hasło które będzie Wam towarzyszyć po wyjściu z kina to Opanuj Gniew. Nie bez powodu w Gniewie właśnie pracują teraz twórcy - trwają przygotowania do realizacji zdjęć. Na zdjęciu reżyser filmu Paweł Chmielewski - pisze na swoim profilu w mediach społecznościowych producent filmowy.

Zdjęcia do filmu odbędą się w dniach 13 - 29 września.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  Prezydent dżungli_gość

  13.09.2022, 10:57

  E tam... nie ma to jak Czewskie Futro z misia - to dopiero była promocja. Od turystów nie można było się opędzić. Rozsławione na cały świat Czew.

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
 • +2

  Takjest_gość

  13.09.2022, 13:55

  123 tysiące to było tyle co nic, mogliśmy dać milion. Świetna promocja tczewa na ekranach całego świata, film został europejskim hitem i otarł się o oskary

  Cytuj
  IP: 178.235.xx3.xx8 
  +3

  Popieram_gość

  13.09.2022, 15:08

  Słyszałem, że sam Scorsese zapłakał z zachwytu po zobaczeniu tego Futrzanego arcydziela

  Cytuj
  IP: 195.117.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.