Dodatkowe środki dla Tczewa w ramach unijnych projektów

(fot. facebook/MirosławPobłocki)
Tczew - Dodatkowe środki dla Tczewa w ramach unijnych projektów
Zarząd Stowarzyszenia Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot oraz Zarząd Województwa Pomorskiego zdecydował o zwiększeniu puli środków na dwa realizowane przez Tczew projekty. Chodzi o zadania związane z rozbudową węzła transportowego w Tczewie oraz rewitalizację Zatorze.

Łącznie ponad 367 tys. zł zyska miasto Tczew dzięki zwiększeniu dofinansowania do dwóch projektów realizowanych przy wsparciu środków z Unii Europejskiej.

- Taką decyzję podjął Zarząd Stowarzyszenia Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot oraz Zarząd Województwa Pomorskiego a stosowne aneksy do umów zostały podpisane w ostatnich dniach kwietnia. O ponad 215 tys. zł zwiększono dofinasowanie dla projektu "Budowa węzła integracyjnego Tczew wraz z trasami dojazdowymi". Z kolei do projektu "Miasto od - nowa - rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza w Tczewie" trafi o ponad 151 tys. więcej. - pisze na FB prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki.


Zadania związane z rozbudową węzła - to nie tylko zadania drogowe - takie jak przebudowa ulicy Gdańskiej, ale też budowa dróg rowerowych w ciągu ulicy Wojska Polskiego i wymiana tej na Armii Krajowej. Dzięki dotacji powstał też dwupoziomowy parking w sąsiedztwie dworca. W sumie projekt opiewa na ponad 41 mln zł (25,3 dofinansowanie). Z kolei unijne środki, które trafiły na Zatorze, pozwolą na remonty ulic, czy objęcie osiedla monitoringiem. Wartość projektu rewitalizacyjnego to 27,7 mln zł (dofinansowanie ok. 17 mln zł).


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • ------------------------------_gość

  13.05.2021, 10:04

  UNIJNE ? ratuje estetyke kulture

  ?????????? dobra kasa ...

  Odpowiedz
  IP: 93.221.xx2.xx3 
 • +3

  Banaś_gość

  13.05.2021, 11:32

  ja was za to dokładnie rozliczę

  "Budowa węzła integracyjnego Tczew wraz z trasami dojazdowymi".

  Cytuj
  IP: 37.47.xx4.xx1 
 • -2

  ------------------------------_gość

  13.05.2021, 10:04

  UNIJNE ? ratuje estetyke kulture

  ?????????? dobra kasa ...

  Odpowiedz
  IP: 93.221.xx2.xx3 
 • -6

  Ktoś_gość_gość_gość

  13.05.2021, 10:34

  Jest

  Unia nie ma żadnych swoich pieniędzy tylko odebrane swoim ciężko pracujacym obywatelom, w tym także polskim.

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx3.xx7 
 • -3

  Tczew/Koeln_gość_gość_gość

  13.05.2021, 11:31

  pozdrawiam

  ups, potrafie dobrze malowac, ist ok

  Odpowiedz
  IP: 37.201.xx3.xx5 
 • +1

  Ignac_gość

  13.05.2021, 19:03

  Adolf też malował

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx8 

  Ula_gość_gość

  13.05.2021, 19:04

  Skoro malujesz to czemu się zajmujeszvtrolowaniem za kasę?

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx8 
 • SUSAN BENSON_gość_gość

  05.07.2021, 10:40

  Oferta pożyczki

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas przez e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - należy wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres 1-30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.