Walentynki w Kinie Helios

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
02.2019
Czwartek
Tczew - Walentynki w Kinie Helios
14 lutego w tczewskim kinie Helios od godziny 17-19:30 w holu kina czekać będą na Państwa atrakcje w postaci stanowiska firmy kosmetycznej - Mary Kay, która zaprezentuje swoje nowości kosmetyczne.

Przed wybranymi seansami w tych godzinach (filmy Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 oraz Planeta Singli 3) na sali kinowej odbędą się konkursy, w których do wygrania będą:
upominki od Mary Kay
vouchery do Muzeum Zamkowego w Malborku

płyty dvd oraz książki

A już kolejnego dnia - 15 lutego - pragniemy zaprosić na Nocny Maraton Filmowy!
Do wyboru 2 zestawy filmów:
Romantycznie Straszny
Strasznie Romantyczny
Zakup biletów na stronie internetowej: https://www.helios.pl/33,Tczew/Repertuar/

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na seans walentynkowy. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "walentynki" - i podać w treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +8

  Tymon_gość

  13.02.2019, 07:48

  Zamiast laskę ciągnąć do kina na głupawe komedie romantyczne zaciagnijci ją do łóżka. Będzie bardziej zadowolona.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx4 
 • -3

  pumba_gość

  13.02.2019, 08:59

  ?

  laska będzie bardziej zadowolona, czy ty??..

  Cytuj
  IP: 195.191.xx0.xx2 
  +4

  Kamil_gość

  13.02.2019, 09:40

  Kto by się przejmował kobietą? Faceci zawsze mają orgazm - za to kobiety muszą się "uczyć". Ważne żeby facet był zadowolony - w końcu on jest sponsorem.

  Cytuj
  IP: 190.210.xx0.xx2 
 • +7

  Monika_gość

  13.02.2019, 09:57

  Wolałbym aby mi Walenty wytrzepał bobra dobrze przy winie niż oglądać Sztura w kinie. Tylko śvvinie siedzą w kinie.

  Odpowiedz
  IP: 93.171.xx2.xx9 
 • +1

  Hsgg_gość

  13.02.2019, 21:28

  Cena

  Cena biletów w naszym kinie jest strasznie wysoka. Zamiast przyciągać klientow odpychacie....

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.