Placówka pocztowa na Bajkowym. Na razie do czerwca, zostanie na dłużej?

Placówka pocztowa na Bajkowym (fot. tcz.pl)
Tczew - Placówka pocztowa na Bajkowym. Na razie do czerwca, zostanie na dłużej?
Z końcem kwietnia w terenie Carrefoura zaczęła działać nowa placówka pocztowa. Na razie ma funkcjonować do końca czerwca, ale pocztowcy przekonują, że będą starać przedłużyć jej funkcjonowanie minimum o rok.

Placówka pocztowa w Tczewie przy ul. Braci Grimm 4 w centrum handlowym Carrefour została uruchomiona 27 kwietnia br. w formie agencji pocztowej. To efekt zmiany jej lokalizacji z ul. Saperskiej 8a. Placówka obsługuje klientów w następujących okresach: poniedziałek: 10.00-20.00, wtorek-czwartek: 10:00-18:00 i piątek: 07:00-15:00

- Placówka ta funkcjonuje w ramach umowy agencyjnej zawartej przez Pocztę z agentem pocztowym, która wygasa 30 czerwca br. Będziemy podejmować działania zmierzające do jej przedłużenia minimum na rok, co pozwoli na utrzymanie ciągłości funkcjonowania przedmiotowej placówki pocztowej. - mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A

Aktualnie w Tczewie funkcjonuje sześć placówek Poczty Polskiej:


-Urząd pocztowy Tczew 1 przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 7
- filia urzędu pocztowego Tczew 1 przy ul. Czyżykowskiej 67
- filia urzędu pocztowego Tczew 1 przy ul. Armii Krajowej 17
- filia urzędu pocztowego Tczew 1 przy ul. Pomorskiej 1 (Galeria Kociewska)
- agencja pocztowa Tczew przy ul. Franciszka Żwirki 47
- agencja pocztowa Tczew przy ul. Braci Grimm 4 (C.H. Carrefour).

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  Ana_gość

  10.05.2020, 15:55

  Cieszę się

  Cieszę się bardzo, że nie funkcjonuje ona już na Saperskiej. Jeśli ktoś pracuję, do tego jeszcze, w innym mieście, nie ma szans odebrać przesyłki w godzinach 9-17. A teraz przesyłkę odbiorę w galerii, bez problemu, po pracy, bądź w sobotę. Niech teraz inni się martwią.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx2.xx4 
 • +2

  Mieszkaniec_gość

  28.05.2020, 01:00

  Opinia

  Życzę owocnego stania w kolejkach, bo całe osiedle straciło wartościową placówkę. Nie wiem czy Pani ma obycia ale w Galerii nie odbieramy tylko my z Nowego Miasta. Wszystko co dobre znika na Naszym osiedlu powoli stając się skansenem i rajem dla pijaczkow itd.

  Cytuj
  IP: 185.167.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA