Przyszli hotelarze na praktykach w Hiszpanii

(fot. gniew.pl)
Tczew - Przyszli hotelarze na praktykach w Hiszpanii
Grupa uczniów z Technikum w Gniewie ucząca się w zawodzie technik hotelarstwa w niedzielę, 9 stycznia wyruszyła zdobywać doświadczenie zawodowe w hiszpańskich hotelach. Praktyki w Hiszpanii odbywają się w ramach realizacji projektu "Kształcenie zawodowe jako fundament rozwoju".

Uczniowie zdobywają umiejętności w miejscowościach Ubeda, Baeza i Rus, gdzie uczą się obsługi klienta w salach restauracyjnych, recepcjach oraz przygotowują pokoje zgodnie z ich procedurą. Po pracy grupa uczy się języka hiszpańskiego, w czasie wolnym poznaje zwyczaje oraz historię miejscowości Ubeda, Baeza i Sewilla. Wszystkich zainteresowanych pobytem gniewskich uczniów w Hiszpanii zapraszamy do zaglądania na Facebook ZSP Gniew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -2

  andrzej_gość_gość

  26.01.2022, 09:07

  niektóre dziewczęta tak urodziwe, że proponowałbym noc u siebie. Oczywiście poświęconą na oglądanie znaczków i dysputy filozoficzne...

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.