Bezpieczne ferie z policjantami

(fot. KPP Tczew)
Bezpieczne ferie z policjantami
Funkcjonariusz z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii z tczewskiej komendy spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Tczewie, aby przekazać im istotne informacje na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

W poniedziałek policjant z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Tczewie odwiedził Szkołę Podstawową nr 4 w Tczewie, aby porozmawiać z uczniami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Spotkanie było okazją do przekazania istotnych informacji, które pomogą uczniom w bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego. Policjant podkreślił ważność bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku, zwracając uwagę na odpowiednie ubieranie się, aby chronić się przed chłodem oraz unikanie ryzykownych zabaw. Dzieci dowiedziały się także o bezpiecznych zasadach korzystania z lodowisk i stoków narciarskich. Kolejnym istotnym tematem poruszanym podczas spotkania była edukacja dotycząca bezpiecznych zabaw zimowych. Funkcjonariusz zachęcał do korzystania z oficjalnie oznaczonych miejsc do zabawy na śniegu oraz do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Spotkanie zakończyło się otwartą rozmową, podczas której dzieci miały okazję zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami. Mundurowy zapewnił, że policjanci są dostępni dla nich także poza szkołą, gotowi do udzielenia pomocy i wsparcia w przypadku jakichkolwiek pytań, czy problemów. To inicjatywa, która ma na celu nie tylko informowanie, ale również budowanie świadomości i współpracy między Policją a najmłodszymi członkami społeczeństwa, kształtując pozytywne nawyki i umiejętności już od najmłodszych lat.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -3

  kEMlzpAX_gość

  05.02.2024, 02:19

  1

  1

  Odpowiedz
  IP: 83.97.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.