Trwa nabór do 31. edycji Konkursu "Teraz Polska"

Konkurs teraz Polska (fot. mat .prasowe)
Tczew - Trwa nabór do 31. edycji Konkursu "Teraz Polska"
Do 29 stycznia 2021 r. można zgłaszać produkty, usługi i innowacje do Konkursu "Teraz Polska". Start w Konkursie stanowi szansę i wyzwanie dla przedsiębiorstw, oferujących produkty i usługi wysokiej jakości, chcących promować swoją ofertę pod biało-czerwonym logo. Od wielu lat znak "Teraz Polska" symbolizuje polskie pochodzenie oraz wysoką jakość, czyli te cechy, które są obecnie szczególnie pożądane przez polskie społeczeństwo.

Udział w Konkursie "Teraz Polska" organizowanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego może wziąć każda firma, która działa na rynku minimum od roku. Przy czym dla oceny wniosku konkursowego nie ma znaczenia wielkość firmy, ponieważ głównym kryterium przyznania nagrody jest jakość zgłoszonego produktu i usługi. Dzięki temu Laureatami Konkursu mogą zostać zarówno małe, rodzinne firmy, działające lokalnie, jak i największe polskie przedsiębiorstwa z powodzeniem zdobywające także zagraniczne rynki. Wśród nagrodzonych są produkty i usługi tworzone przez firmy reprezentujące różnorodne branże. To dlatego Godło "Teraz Polska" stało się znakiem rozpoznawalnym przez niemal 3/4 Polaków, zaś dobra nim oznaczone są utożsamiane z wysoką jakością.

Laureaci Godła "Teraz Polska" często podkreślają, że oprócz satysfakcji z wygranej oraz zdobytego prestiżu, osiągnęli wymierny efekt ekonomiczny - wzrost sprzedaży. Wielu z nich skorzystało z pakietu działań promocyjnych, oferowanych przez Fundację, kilku sięgało po laury po raz kolejny, zaznaczając, że udział w Konkursie oraz Godło "Teraz Polska" dopinguje w sposób szczególny do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów i usług. Badania przeprowadzane na zlecenie Fundacji przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM potwierdzają, wysoką rozpoznawalność znaku "Teraz Polska" (rozpoznaje je 73% respondentów) oraz fakt, że "jakość z godłem" jest coraz chętniej poszukiwana i kupowana przez konsumentów.

Niebagatelne znaczenie dla Laureatów ma także fakt wyjątkowej oprawy jaka co roku towarzyszy wręczeniu nagród. Przyznanie prawa do posługiwania się znakiem "Teraz Polska" odbywa się podczas Gali w Teatrze Wielkim w Warszawie. Wyjątkiem była ubiegłoroczna uroczystość, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim na zaproszenie Pierwszej Damy. Oprócz statuetek zwycięzcy Konkursu otrzymują wsparcie medialne. Jest to możliwe dzięki współpracy Fundacji z najważniejszymi krajowymi redakcjami. Ekwiwalent reklamowy Laureatów Konkursu "Teraz Polska" w mediach jest znaczący i w wielu przypadkach skutecznie wspiera działania przedsiębiorców dotyczące kampanii promocyjnych nagrodzonych produktów i usług. Fundacja wydaje własnym nakładem "Magazyn Teraz Polska" oraz prowadzi serwisy internetowe, na łamach których promuje dokonania Laureatów Konkursu "Teraz Polska".


Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie "Teraz Polska" można znaleźć w Internecie. Firmy chcące uzyskać znak "Teraz Polska" dla swoich produktów lub usług powinny w pierwszej kolejności zarejestrować się na tej stronie www.terazpolskafirma.pl, a następnie, do 29 stycznia br. odesłać na adres organizatora wypełnioną ankietę weryfikacyjną. Wszystkim uczestnikom Fundacja gwarantuje udzielenie pomocy w przygotowaniu zgłoszenia oraz profesjonalną ocenę produktu lub usługi przez Komisje Ekspertów. Kontakt z organizatorem: tel. 22 826 01 91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl. Strony Konkursu "Teraz Polska": www.terazpolskafirma.pl (rejestracja), www.terazpolska.pl (informacje o laureatach, konkursie, wcześniejszych edycjach, wyniki badań realizowanych przez organizatora, wypowiedzi przedstawicieli laureatów).
Zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu poznamy na początku czerwca 2021 r. Zapraszamy do startu w 31. edycji Konkursu "Teraz Polska".

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Dziunia_gość

  18.01.2021, 07:49

  Tomek

  Do ciebie to sie tyczy co ma piernik do wiatraka wypisujesz takie rzeczy tym sie zajmnie policja a ty sobie kometarze zostaw dla siebie. Jakby sie nie stała taka tragednia to jestem ciekawa czy bys tak napisał w kometarzu. Jak sie stanie tragednia to każdy modry wypisuje co popadnie.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx5 
 • Żaba_gość

  18.01.2021, 09:07

  Chyba.... "Teraz Polin"

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.