W ZUS w Tczewie o IOSKU

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - W ZUS w Tczewie o IOSKU
Inspektorat ZUS w Tczewie zaprasza wszystkie osoby ubezpieczone na bezpłatne szkolenie dla poświęcone Informacji o Stanie Konta Ubezpieczonego, czyli IOSKU. Szkolenie odbędzie się 26 czerwca 2019 r.

IOSKU to dokładny opis stanu konta emerytalnego na 31 grudnia 2018 r. Otrzymują Ci na których konto trafiła przynajmniej jedna składka. Informacja zawiera sumę wszystkich zwaloryzowanych składek i kapitału początkowego, a także składki zgromadzone na subkoncie w ZUS.
W IOSKU wskazano także składki, które wpłynęły na konto w 2018 roku.

Osoby, które mają 35 i więcej lat dzięki IOSKU poznają wysokości swojej hipotetycznej emerytury w dwóch wariantach: gdyby już do emerytury nie pracowały, a tylko bazowały na składkach dotychczas zebranych oraz gdyby nadal pracowały i odprowadzały składki w średniej wysokości dotychczasowych wpłat. Dodatkowe dwa warianty przy tych samych założeniach, uwzględniają także składki z subkonta w ZUS.

Uczestnicy szkolenia poznają termin i formę przekazywania Informacji o Stanie Konta Ubezpieczonego oraz danie w niej zawarte.
Szkolenie rozpocznie się o 10.00 i potrwa około 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: alicja.diller@zus.pl lub telefonicznie po numerem 58 530 97 13.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  nie _gość

  24.06.2019, 06:45

  kolejne kłamstwa

  Nie wierzcie kolejnej ściemie politycznej.PO nas okradło z emerytury. Pisiory chcą teraz zabierać kasę na 500+ dla swoich patologicznych nierobów. Każda partia nas dymie ile może. Jedynym rozwiązaniem na teraz jest WYPISANIE się z tej propozycji. Jak się nie wypiszesz to automatycznie będziesz musiał płacić na niepewną przyszłość. A i tak tego ci nie dadzą w pełni. W świetle prawa kolejny raz chcą zubożyć Polaków. Mamy zap...jako naród dla polityków i firm zachodnich. Ja się wypisuję ,a ty jak chcesz ..masz wolną wolę...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA