Na maluchy czeka wyprawka. Jest jeden warunek

Na małych tczewian, którzy dopiero przywitali świat, czekają specjalne zestawy powitalne. Warunkiem otrzymania gadżetów jest meldunek w Tczewie.

- Od 2021 nasi najmłodsi mieszkańcy, czyli noworodki zameldowane w Tczewie, mogą otrzymać pakiet powitalny - Wyprawkę Tczewską. W 2023 r. taki upominek otrzymało 130 dzieci. W skład tczewskiej wyprawki wchodzi: body, kocyk, maskotka, zakładka do książki, karta małego czytelnika oraz list powitalny od prezydenta Tczewa. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.

Aby ubiegać się o wyprawkę, należy wypełnić wniosek i złożyć do Urzędu Miejskiego. Wyprawka może być przekazana na dwa sposoby, co należy zaznaczyć we wniosku: można ją odebrać osobiście w UM lub poprzez wysyłkę pod wskazany adres. Wniosek o przyznanie wyprawki składa się w terminie do 2 miesięcy od narodzin dziecka. Regulamin oraz wniosek znajdują się na stronie internetowej: wrotatczewa.pl/wyprawka-tczewska-czekamy-na-wnioski/

Sponsorami wyprawki są: Urząd Miejski w Tczewie, spółki miejskie (TTBS, ZUOS, ZWiK), GPEC Tczew, Clean Bud i PUM, WestRock ze Specjalnej Pomorskiej Strefy Ekonomicznej oraz Kociewski Kurier Tczewski, a partnerem Miejska Biblioteka Publiczna.

Drukuj
Prześlij dalej