Czy pożyczki krótkoterminowe są opłacalne? Jak podjąć taką pożyczkę przez internet?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Czy pożyczki krótkoterminowe są opłacalne? Jak podjąć taką pożyczkę przez internet?
 Pożyczki krótkoterminowe są w ostatnim czasie coraz popularniejszą formą kredytów. Co więcej, są one dzisiaj udzielane nie tylko w sposób tradycyjny, czyli w siedzibie banku lub firmy, ale także w formie online. Wchodząc na przykładową stronę money24.pl można zapoznać się z różnymi wariantami takich pożyczek. Specjalny ranking ma na celu ułatwienie zainteresowanym znalezienie pełnych informacji na temat warunków określonych pożyczek. Czym są właściwie pożyczki krótkoterminowe i jakie są ich warunki? Gdzie można podjąć taką pomoc finansową? Odpowiedzi na te pytania, a także znacznie więcej informacji można znaleźć w poniższym artykule.

1.     Czym są pożyczki krótkoterminowe?
2.     Warunki pożyczek krótkoterminowych
3.     Rodzaje pożyczek krótkoterminowych
4.     Gzie i jak skorzystać z pożyczki krótkoterminowej online?

Duża konkurencja firm oferujących pożyczki krótkoterminowe online sprawia, że oferty są aktualnie coraz atrakcyjniejsze i korzystniejsze dla klientów. Liczba ofert jest jednak dość spora, dlatego przed podjęciem decyzji o podjęciu pożyczki, warto porównać oferty różnych firm. Niektóre z nich oferują podobno darmowe pożyczki. Więcej na ten temat można przeczytać na przykład na stronie http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/41884/czy-darmowe-pozyczki-istnieja . Zapoznanie się z takimi informacjami pozwala podjąć właściwy wybór.

Czym są pożyczki krótkoterminowe?

Pożyczka krótkoterminowa jak sama nazwa wskazuje, jest specjalną formą pomocy finansowej, która udzielana jest na krótki okres. Najczęściej firmy pozabankowe udzielają takich pożyczek na 30 dni, jednak zdarzają się także oferty, które związane są z wydłużonym okresem spłaty. Cechą charakterystyczną dla pożyczek krótkoterminowych jest uproszczony proces weryfikacji, a także łatwa forma podejmowania takich pożyczek.

Warunki pożyczek krótkoterminowych

Warunki, na jakich przyznawane są pożyczki krótkoterminowe, są dość zróżnicowane, gdyż każda firma pozabankowa ustala swoje własne zasady i wymagania. Pewne warunki są jednak podobne. Otóż klient chcący skorzystać z pożyczki musi mieć ukończone 18 lat. Dodatkowo musi przedstawić on wymagane przez firmę dokumenty. Ostatnim aspektem jest okres spłaty. Praktycznie zawsze jest to okres od 30 do 60 dni, chociaż pojawiają się oczywiście nieco inne oferty.

Rodzaje pożyczek krótkoterminowych

Przeglądając oferty pożyczek krótkoterminowych, można zauważyć, że istnieje kilka ich rodzajów. Otóż są to przede wszystkim:

- darmowe pożyczki - nie występują tutaj żadne koszty dodatkowe. Jest to najczęściej spotykane w przypadku podejmowania przez daną osobę pożyczki po raz pierwszy,
- pożyczki dla zadłużonych,
-   pożyczki bez BIK,
- pożyczki online dostępne przez 24 godziny na dobę.

Opcji jest bardzo dużo, a to daje możliwość dopasowania oferty do własnych potrzeb i możliwości. Najpopularniejszą aktualnie formą jest pożyczka krótkoterminowa przez internet. Cały proces ubiegania się o pożyczkę, weryfikacja, a także udzielanie pomocy finansowej odbywają się w formie online. Firmy chcą w ten sposób zapewnić klientom wygodę i komfort.


Gzie i jak skorzystać z pożyczki krótkoterminowej online?

Chcąc skorzystać z pożyczki krótkoterminowej, wystarczy tak naprawdę wejść na odpowiednią stronę internetową, a następnie wypełnić wniosek, dołączyć dokumenty i czekać na wynik weryfikacji. Na przykładowej stronie https://money24.pl/pozyczki-krotkoterminowe/ można porównać oferty wielu firm. Dzięki temu, że udzielanie pożyczek odbywa się zdalnie, czas oczekiwania na pożyczkę krótkoterminową jest bardzo krótki. Cały proces jest z kolei niezwykle łatwy.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -3

  Adam_gość

  17.01.2020, 11:22

  Pożyczki

  Pożyczki krótkoterminowe są świetnym rozwiązanie w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych, kiedy większa kwota pieniędzy potrzebna jest na już. Ja biorę w takich przypadkach chwilówki w Szybkiej chwilówce, zawsze szybko podejmują decyzję, nie wymagają żadnych formalności, firma jest uczciwa i bezpieczna.

  Odpowiedz
  IP: 62.80.xx1.xx7 
 • Michał Straus z Faraon24_gość

  18.01.2020, 08:22

  Adam pisze z Ukrainy i zmienia imiona

  Odnośnie komentarza "Adam_gość": Takich opinie jest mnóstwo w sieci, pisane z tego samego komputera pod różnymi imionami. W tym miejscu tnij.tcz.pl/?u=f66dc9 wykonałem opis całej sytuacji

  Cytuj
  IP: 5.173.xx1.xx5 
 • +2

  klient_gość_gość

  17.01.2020, 11:37

  przedsiebiorstwa pozyczkowe.

  Przedsiębiorstwa pożyczkowe to oszukańcze sztuczki wobec chętnych co od nich pożyczają. Na rynku pożyczkowym narobiło się tyle firm co na ludzkiej głupocie i potrzebie robią zyski , są bezwzględni i tydzień przed terminem spłaty raty, wydzwaniają ,SMS-ują i wysyłają e-maile pomimo ,że przy umowie jest aktualny harmonogram spłaty. Mam uwagi do Ministerstwa Finansów ,że nic nie robi w kierunku ukrócenia złodziejskich praktyk i oszukiwania zdobytych klientów na wysokie prowizję RSO i odsetki. Absolutnie nikt tym się nie zajmie na rynku finansowym nawet walczą z UOKiK ( przykład firma Aasa Sp z o.o ,SuperGrosz sp.z.o.o) lekceważą dyrektywy oraz orzeczenia TSUE w zakresie zwrotu prowizji przy wcześniejszej spłacie pozyczki. (

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx4.xx6 
 • -4

  alex castro_gość

  17.01.2020, 12:15

  Karty bankomatowe w Polsce

  Karty bankomatowe w Polsce Czy wiesz, że możesz wypłacać gotówkę z dowolnego bankomatu !!! Mamy specjalnie zaprogramowane karty bankomatowe, których można użyć do wypłaty gotówki w bankomacie lub machnięcia, sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, dzienny limit wypłat wynosi 5000 w bankomatach i maksymalnie 100 000 limitów wydatków w sklepach.  Bogactwo i życie stylem życia bogatych i sławnych to marzenie wielu ludzi. Podczas gdy większość ludzi idzie do pracy lub szuka innych etycznych metod zarabiania pieniędzy w Internecie.  Pusty bankomat wypłaca pieniądze z dowolnego bankomatu i nie ma na nim nazwy, ponieważ jest pusty, po prostu będzie na nim Twój kod PIN, nie można go wyśledzić.PROGRAMMED pusta karta bankomatowa działa na dowolnej bankomacie obsługującym kartę MASTER lub VERVE, gdziekolwiek na świecie.   Osoba kontaktowa: Prof Alexander Castro   E-mail: atmservices44@aol.com hacklords.investors@gmail.com WhatsApp +17042750147 Oferujemy również następujące usługi: 1) TRANSFERY ZJEDNOCZONEJ UNII / TRANSFER GRAMY PIENIĘŻNYCH 2) LOGOWANIE BANKÓW 3) TRANSFERY BANKÓW 4) GÓRNICTWO KRYPTOCURRENCYJNE 5) ZAKUP KART UPOMINKOWYCH 6) TRANSFERY WALMART 7) INWESTYCJE BITCOINOWE

  Odpowiedz
  IP: 82.102.xx7.xx3 
 • Michał Straus z Faraon24_gość

  18.01.2020, 08:11

  Pożyczki krótkoterminowe

  Z tej strony Michał Straus z Faraon24 "Pożyczka krótkoterminowa jak sama nazwa wskazuje, jest specjalną formą pomocy finansowej, która udzielana jest na krótki okres. " Pożyczka nie jest żadną formą pomocy finansowej. Pomoc finansowa gdyby była pomocą nie kosztowała by setki i tysiące procent wyrażonych w RRSO. Krótkoterminowe darmowe są pożyczkami wysokiego ryzyka. Wystarczy spóźnić się ze spłatą aby promocja była anulowana. Pożyczki z terminem spłaty nie przekraczającym 61 dni od dnia zawarcia umowy są w branży finansowej powszechnie uznawane za niebezpieczne. Nieważne czy są darmowe czy od razu płatne.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xx5 
 • gwajer_gość

  20.01.2020, 09:23

  Odpowiadając na pytanie tytułowe: Nie, pożyczki pieniędzy nie są opłacalne, żadna forma pożyczania pieniędzy nie jest opłacalna.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA