Za nami XII Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów

(fot. Starostwo Powiatowe w Tczewie)
Tczew - Za nami XII Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów
Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Tczewie zorganizował i przeprowadził XII Edycję Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów. Konkurs, podobnie jak w latach ubiegłych, przeznaczony był dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu tczewskiego.

Uczestnicy muszą wykazać się podstawową znajomością ustaw z zakresu praw konsumenckich, elementarnych zagadnień z zakresu prawa konsumenckiego w Polsce oraz zasad działalności instytucji ochrony konsumentów i konkurencji.

Pierwszy etap stanowiły eliminacje szkolne.

Łącznie udział w eliminacjach szkolnych wzięło 106 uczniów z 8 szkół ponadpodstawowych. Zaefektowało to wyłonieniem 14 finalistów, którzy 28 kwietnia wzięli udział w finale konkursu.


Zwycięscy XII Edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów:

I miejsce - Marika Partyka z II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie

II miejsce - Marek Krzyżanowski z II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie

III miejsce - Kacper Smukała z Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie

IV miejsce - Emilia Barcikowska z Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie

V miejsce - Kinga Tomaszewska z I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie

Wszyscy otrzymali z rąk Starosty Tczewskiego - Mirosława Augustyna, Przewodniczącej Rady Powiatu Tczewskiego - Barbary Kamińskiej oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów - Przemysława Szenroka atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • ona_gość

    11.05.2022, 08:29

    A CO TAM ROBI NAJGORSZY PEDAGOG NA SWIECIE CZYZBY UFUNDOWALA NAGRODY HAHAHA , ONA NIE MA POJECIA NA TEMAT PEDAGOGIKI, A CO DOPIERO NA TEMAT WIEDZY O PRAWACH KONSUMENTOW . WDZEDZIE SIE TYLKO PCHA .

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.