Unikaj ryzyka zarażenia koronawirusem - korzystaj z automatycznego systemu AmberGO

Autostrada A1 (fot. tcz.pl)
Tczew - Unikaj ryzyka zarażenia koronawirusem - korzystaj z automatycznego systemu AmberGO
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w kraju związaną z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa, AmberOne Autostrada A1 rekomenduje korzystanie z systemu AmberGO, który jest najbezpieczniejszą metodą płatności za przejazd Autostradą A1, gdyż nie wymaga kontaktu z inną osobą ani nie wiąże się z koniecznością podawania pieniędzy lub karty Inkasentom.

AmberGO działa na wszystkich bramkach i wszystkich węzłach bez względu na panującą sytuację epidemiologiczną oraz bez względu na wprowadzane ograniczenia, których celem jest zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

-
W obecnej sytuacji korzystanie z AmberGO ma sens nawet w przypadku pojedynczych przejazdów Autostradą A1. Przyłączenie się do systemu jest równie proste jak rezygnacja z niego, do tego pieniądze użytkownika korzystającego z AmberGO są bezpieczne na karcie. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Korzystaj z AmberGO! - mówi Anna Kordecka, PR & Marketing Manager w Gdańsk Transport Company S.A.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ..._gość

  16.03.2020, 10:05

  Albo nie jeździj autostradą.

  Albo zróbcie otwarte bramki....

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • Olo_gość_gość

  16.03.2020, 13:32

  Wlaśnie otwierać szlabany .i to natychmiast

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.