Allegro Lokalnie - nowy serwis transakcyjny

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Allegro Lokalnie - nowy serwis transakcyjny
Internetowe zakupy nikogo obecnie nie dziwią. Każdy z nas chociaż raz nabył przedmioty za pomocą globalnej sieci. Jest to dość znaczne ułatwienie, ponieważ nie musimy wychodzić z domu. Pozwala to na znaczne oszczędzenie czasu. Obecnie powstaje coraz więcej sklepów i witryn, które oferują użytkownikom szeroką gamę produktów. Jedną z takich stron jest dobrze znany portal Allegro.pl, który cały cały czas wzbogaca swoją ofertę o nowe opcje.

1. Allegro.pl - wszystko w jednym miejscu
2. Allegro Lokalnie - nowe możliwości dla sprzedających i kupujących

Allegro.pl - wszystko w jednym miejscu

Strony Allegro.pl nie trzeba nikomu przedstawiać. To największa w Polsce platforma transakcyjna, która umożliwia kupowanie oraz wystawianie przedmiotów na sprzedaż. Witryna została założona w 1999 roku i na początku korzystali z niej głównie kolekcjonerzy. Z czasem portal został wzbogacony o nowe opcje. Przedsiębiorcy i osoby indywidualne mają możliwość zakładania i personalizowania własnych sklepów w obrębie platformy Allegro. Użytkownicy mogą brać udział w licytacjach bądź korzystać z opcji kup teraz lub raty 0%. Produkty sprzedawane są zarówno nowe, jak i używane. Jeśli zatem poszukujemy drzwi do danego modelu auta, książki wydanej 50 at temu lub najnowszego modelu butów zimowych, to Allegro jest idealnym miejscem, aby rozpocząć poszukiwania wymarzonego produktu. Każdy użytkownik może wystawić opinię sprzedawcy. Rozbudowany system komentarzy pomaga podjąć decyzję, czy korzystać z ofert danego wystawiającego. Dzięki temu łatwo sprawdzić, czy mamy do czynienia z uczciwym sprzedawcą. 

Obecnie portal Allegro ma nową opcję dla użytkowników: Allegro Lokalnie. Jak działa ta część witryny?

Allegro Lokalnie - nowe możliwości dla sprzedających i kupujących

Witryna Allegro Lokalnie (https://allegrolokalnie.pl/ ) to idealne miejsce, aby wesprzeć oferty z własnej okolicy. Mogą z niej korzystać zarówno sprzedający, jak i kupujący. Osoby wystawiające produkty na sprzedaż mogą skorzystać z licytacji i opcji kup teraz. Dodatkowo można porozmawiać za pomocą wygodnego czatu użytkownikami zainteresowanymi kupnem. Warto przy tym zaznaczyć, że ogłoszenia mogą być wystawianie przez osoby prywatne. Wystarczy tylko zarejestrować i aktywować konto na stronie allegro.pl. Oferty wygasają dopiero w momencie zakończenia transakcji sprzedaży lub gdy właściciel przedmiotu sam nie skazuje ogłoszenia. Większość ogłoszeń można zamieszczać bezpłatnie. Wyjątkiem są oferty z licytacją lub opcją kup teraz. W takich przypadkach należy uiścić opłatę w wysokości 10% ceny produktu. 
 

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +3

  123_gość

  16.03.2020, 14:51

  Was to posralo co

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx4.xx1 
 • +2

  Tymon_gość

  16.03.2020, 17:21

  Dla mnie to całe allegro lokalne to wielka pomyłka. Wystawiłem kilka przedmiotów i znikome zainteresowanie.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx6.xx4 
 • +4

  kepler_gość

  16.03.2020, 19:20

  przxekręt

  Nie dajcie się nabrać. Zapłacicie czy sprzedacie czy nie. Sprzedałem coś za 850zł, policzyli 50zł opłąty. Kupującu przy odbiorxze osobstym zrezygnował, więc do treansakcji nie doszło. Napisałęm o zwrot prowizji. Odpisali że prowizja ZERO a te 50zł to za wystawienie. Lokalnier to ja sobie na OLXie mogę wystawić wię z tego "lokalnie" trzymajcie się z daleka.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx8 
 • +3

  observeur_gość

  16.03.2020, 20:30

  10% prowizji za sprzedaż starych rupieci. Tam kogoś pogięło w tym Allegro, a ludzie są porąbani, ze dają się łoić tym ździercom. Na prowizje od sprzedaży w Allegro jest tylko jedno słowo, które oddaje sedno: LICHWA.

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx3.xx5 
 • +3

  observeur_gość

  16.03.2020, 20:33

  Od kilku lat sprzedaję na sprzedajemy.pl i nie zamierzac tego zmieniac, zwłaszcza przy takich prowizjach od sprzedazy i wam tez radzę nie sponsorowac Napstera.

  Cytuj
  IP: 5.172.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.