Gniew. Konkurs na kartkę świąteczną rozstrzygnięty!

(fot. gniew.pl)
Tczew - Gniew. Konkurs na kartkę świąteczną rozstrzygnięty!
Wyłoniono laureatów konkursu plastycznego na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew. Zwycięskie prace staną się oficjalną kartką Burmistrza Miasta i Gminy Gniew z okazji Świąt Bożego narodzenia i opatrzone życzeniami rozesłane zostaną do około 400 podmiotów z całej Polski i zagranicy.

24 listopada 2020 r. o godz. 8.00 komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Komisji - Karolina Liebrecht - Sekretarz Miasta i Gminy Gniew, Członek Komisji - Joanna Kamińska - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gniew, zzłonek Komisji - Paulina Raińska - pracownik Referatu Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy, dokonała oceny i wyłonienia zwycięzców w konkursie.

Spośród 38 prac, które wpłynęły na konkurs komisja postanowiła, że przyzna nagrody, następującym osobom, w poszczególnych kategoriach:

Kategoria 0-6 lat

I miejsce - Kacper Kruszewski (6 lat)
Wyróżnienia: Maja Mosór (4 lata), Karolina Kowalewska (4 lata), Maja Mierzwicka (5 lat), Vanessa Trzoska (5 lat)
Kategoria 7-11 lat
I miejsce - Kacper Czarra (8 lat) i Karol Pułtorak (10 lat)
Wyróżnienia: Zuzanna Kruczyńska (7 lat), Patryk Dorotin (8 lat), Oliwia Kołodziejska (7 lat)
W kategorii wiekowej 12-16 lat nie przyznano nagród i wyróżnień.

Prace uczestników konkursu, którzy zajęli pierwsze miejsca, staną się oficjalnymi kartkami Burmistrza Miasta i Gminy Gniew na Święta Bożego Narodzenia, wysyłaną z życzeniami w formie elektronicznej i tradycyjnej do samorządowców, organów administracji oraz podmiotów, związanych z Gminą Gniew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Ona_gość_gość_gość

  01.12.2020, 10:41

  Gniew

  Co to kogo obchodzi? Gniew niech pisze na swoich stronach a nie tcz.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA